Sorum var Kimler evlilik yıldönümünü her sene kutluyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Kimler evlilik yıldönümünü her sene kutluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,642 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kimler evlilik yıldönümünü her sene kutluyor
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan alya

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
He valla aynı kaderi paylaşıyoruz 🤣 insan kocasıyla tek evde yaşadığında herşey daha güzel ve daha başka oluyor ama nerde bizde o hayaaaat 😒😏
Kız Aslonda bizim evimiz ayrı ama şöyle çok yakın yani 2evin arasında durup kollarını uzatsan ikisine de dokunabilirsin o kadar yakın yani kaynanamın evinde otıyotız butün gün yeme içme ve gün içinde geçen vakit hep onun evinde oluyor tek yaşıyor zaten kayınbabam Bn evlenmeden vefat etmiş bütün çocukları evli eşimde en küçükleri olduğu için bizimle yaşıyor yani küçük oğluyla yaşıyor kendi evimize yatmadan yatmaya gidiyoruz ve ona biz bakıyoruz.

Sevgiyavuzd

Kayıtlı Üye
rank
Bugün bizim evlilik yıldönümünü ama benim hiç bişy yapmak içimden gelmedi sıradan bir gün gibi hareket ettim eşim de işten geç döndü bugün geç gelmeseydim seni yemeğe çıkaracaktır felan dedi ama sana elbise alırım onun yerine dedi ben pek önemsemedim hiç içimden gelmedi nedense evlilikten hevesim kalmadı gibi bişey galiba
Canım bende geçen sene çok hevesliydim hediyeler falan aldım eşime süsledim ama eşim hatırlamadı bile artık benimde hevesim yok böyle şeylerde insan karşıdan aynı hevesi görmeyince kendisi de isteniyor artık

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Kız Aslonda bizim evimiz ayrı ama şöyle çok yakın yani 2evin arasında durup kollarını uzatsan ikisine de dokunabilirsin o kadar yakın yani kaynanamın evinde otıyotız butün gün yeme içme ve gün içinde geçen vakit hep onun evinde oluyor tek yaşıyor zaten kayınbabam Bn evlenmeden vefat etmiş bütün çocukları evli eşimde en küçükleri olduğu için bizimle yaşıyor yani küçük oğluyla yaşıyor kendi evimize yatmadan yatmaya gidiyoruz ve ona biz bakıyoruz.
Benim öylede değil keşke benimde öyle olsa ama ben kaynanmla yaşıyorum yani evimiz yok eşimle birlikte malesef 😕 ben senin gibi olmayada razıyım ama oda yok malesef

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar