Sorum var Kimler evlilik yıldönümünü her sene kutluyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Kimler evlilik yıldönümünü her sene kutluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,629 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kimler evlilik yıldönümünü her sene kutluyor
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan alya

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayyy cidden aynı yeminle bizimde iki gün sonra evlilik yıldönümümüz dedim bi seneyi daha beraber tamamladık iyisiyle kötüsüyle falan vs vs konuştum sen ne düşünüyorsun benimle geçirdiğin bunca zaman içersinde mutlulukların pişmanlıkların oldu mu neler dedim bana sadece Allah razı olsun hayatım iyi ki varsın seviyorum seni dedi konu kapandı😂😂😂😂😂😂😂
Ah ah bu erkekler ya😁😁

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Bugün bizim evlilik yıldönümünü ama benim hiç bişy yapmak içimden gelmedi sıradan bir gün gibi hareket ettim eşim de işten geç döndü bugün geç gelmeseydim seni yemeğe çıkaracaktır felan dedi ama sana elbise alırım onun yerine dedi ben pek önemsemedim hiç içimden gelmedi nedense evlilikten hevesim kalmadı gibi bişey galiba
Bnde hersene kutlarım evlilik yıl dönümünü hep ilk ben hazirlardim bu sefer hamile olduğum için esim bana supriz yapmış evde hediyemi de almış bnde tabiki ona supriz yaptim cunku hala esimi coook seviyorum

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Bugün bizim evlilik yıldönümünü ama benim hiç bişy yapmak içimden gelmedi sıradan bir gün gibi hareket ettim eşim de işten geç döndü bugün geç gelmeseydim seni yemeğe çıkaracaktır felan dedi ama sana elbise alırım onun yerine dedi ben pek önemsemedim hiç içimden gelmedi nedense evlilikten hevesim kalmadı gibi bişey galiba
Biz bazen evde bazen dışarı çıkarız duruma göre 🥰

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür güzel bir evliliğim var ama kutlama yapmam, sıradan bi günde eşim hazırlan yemeğe gidelim der. Ve ya işten gelirken çiçek alır gelir

A

Adsız anne adayı

Guest
Geçen sene hediye almıştı tatile götürmüştü bu sene nöbette idi ayrı geçirdik güzel bir mesaj atmıştı yemeğe çıkacaktık unuttu gitti 🤗 aslında bunlar güzel şeyler bir mutluluk katıyor daha çok saygı daha çok sevgi bağlar güçleniyor gözde ufak bir şey gibi görünüyor ama insanın psikolojik olarak rahatlamasını da sağlıyor bak benimle evlendiğine pişman değilmiş beni seviyormuş deyip daha çok baglaniyorsun ne bileyim belkide ondan güzel şeyler duymak istediğim için bana bu duygular geliyordur bilmiyorum 🙈🤗

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Dipnot 2. Senemiz ileride ne olur bilinmez 😂😂😂pek değişmez bence canım çünkü bizim de daha 2. Senemiz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah mutluluğunuzu daim etsin malesef öyle bende bir bayan olarak bekliyorum bizde lüks şeyler istemiyoru Z gönül almak olsun mahsat
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biz de 3. Sene 4 seneye gidiyoruz

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.