Sorum var Kimler evlilik yıldönümünü her sene kutluyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Kimler evlilik yıldönümünü her sene kutluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,588 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kimler evlilik yıldönümünü her sene kutluyor
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan alya

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bugün bizim evlilik yıldönümünü ama benim hiç bişy yapmak içimden gelmedi sıradan bir gün gibi hareket ettim eşim de işten geç döndü bugün geç gelmeseydim seni yemeğe çıkaracaktır felan dedi ama sana elbise alırım onun yerine dedi ben pek önemsemedim hiç içimden gelmedi nedense evlilikten hevesim kalmadı gibi bişey galiba
İlk başlarda çok önemserdim baktım o aynı gün birşey yapmıyor hep sonradan yapıyor bende öyle yapmaya başladım ikimizde hatırlar kutlarız ama hep sonradan olur ya yemeğe götürür ya eksik birşey alır

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Bugün bizim de evlilik yıl dönümümüz gidip beraber pasta seçtik eve geldik gökçeyi uyutup yemek yedik, pastamıza maytap-mumı dikip üfledik fotoğraf çektik. Birbirimize sarıldık 💞 bence böyle şeyler önemli tabi karşı tarafa da bağlı kesinlikle. Ama öyle lüks şeyler beklentim yok benim için çok değerli bir kutlamaydı
Dipnot 2. Senemiz ileride ne olur bilinmez 😂😂😂

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Bugün bizim de evlilik yıl dönümümüz gidip beraber pasta seçtik eve geldik gökçeyi uyutup yemek yedik, pastamıza maytap-mumı dikip üfledik fotoğraf çektik. Birbirimize sarıldık 💞 bence böyle şeyler önemli tabi karşı tarafa da bağlı kesinlikle. Ama öyle lüks şeyler beklentim yok benim için çok değerli bir kutlamaydı
Allah mutluluğunuzu daim etsin malesef öyle bende bir bayan olarak bekliyorum bizde lüks şeyler istemiyoru Z gönül almak olsun mahsat
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Dipnot 2. Senemiz ileride ne olur bilinmez 😂😂😂
Biz de 3. Sene 4 seneye gidiyoruz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bugün bizim evlilik yıldönümünü ama benim hiç bişy yapmak içimden gelmedi sıradan bir gün gibi hareket ettim eşim de işten geç döndü bugün geç gelmeseydim seni yemeğe çıkaracaktır felan dedi ama sana elbise alırım onun yerine dedi ben pek önemsemedim hiç içimden gelmedi nedense evlilikten hevesim kalmadı gibi bişey galiba
Kuzum bizimde evlilik yıldönümümuzdu ama benim odun eşim böyle şeyleri pek bilmez😁

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Haklısın canım sağol 😍❤️
🥰🥰🥰

Kuzum bizimde evlilik yıldönümümuzdu ama benim odun eşim böyle şeyleri pek bilmez😁
Gamzecim senin eşinle benim eşim aynı kafa heralde😂😂😂😂

Gamzecim senin eşinle benim eşim aynı kafa heralde😂😂😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yani biz de daha 15aylık evliyiz ne yazık ki evlilik yıl dönümünde yan yana değildik ben oğlumun sağlık sorunları ile uğraşıyordum doğum için annemin yanına gitmiştim ama eşim çok güzel uzun bir mesaj yazmıştı bana 🤭🤭 aynı şekilde bende ona yan yana olsak dışarı çıkıp yemek yiyecektik ama nasip değilmiş artık 2. Yılımız da inşallah 🤲🏻 ben böyle şeylere önem veren birisiyim aynı şekilde eşimde ne kadar. Odun dursda böyle şeyleri unutmaz canım sevdiğim 💞

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar