Sorum var Kimler evlilik yıldönümünü her sene kutluyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Miniğimin Annesi tarafından oluşturulan Kimler evlilik yıldönümünü her sene kutluyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,598 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kimler evlilik yıldönümünü her sene kutluyor
Konbuyu başlatan Miniğimin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan alya

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
🥰🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gamzecim senin eşinle benim eşim aynı kafa heralde😂😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gamzecim senin eşinle benim eşim aynı kafa heralde😂😂😂😂
Galiba aynı kuzum
Sadece iyiki varsın aşkım iyiki seninle evlenmişim dedi o kadar bende dedim Allah aşkına zorlama senden olmuyor dedim güldüm 😁😁

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ne garibaniz bu konuda ya😁😁
Eşime diyorum ben erkek olsaydım varya şimdi neler neler yapmıştım oda diyor benle seni kıyaslayamayiz zaten diyor tabi beni biliyor ben böyle şeylere önem veririm hiçbir doğum gününü filan unutmam
Bende çok seviyorum aslında ama şuan hiç hevesim yok eşim e desen zaten ben sevmem der sadece iyiki evlendik der nice senelere der geçer 😆😆🤣

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Galiba aynı kuzum
Sadece iyiki varsın aşkım iyiki seninle evlenmişim dedi o kadar bende dedim Allah aşkına zorlama senden olmuyor dedim güldüm 😁😁
Ayyy cidden aynı yeminle bizimde iki gün sonra evlilik yıldönümümüz dedim bi seneyi daha beraber tamamladık iyisiyle kötüsüyle falan vs vs konuştum sen ne düşünüyorsun benimle geçirdiğin bunca zaman içersinde mutlulukların pişmanlıkların oldu mu neler dedim bana sadece Allah razı olsun hayatım iyi ki varsın seviyorum seni dedi konu kapandı😂😂😂😂😂😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.