Kimler kaç yaşında🥰❤ kaçıncı hamileliginiz🤰🏼kaç çocuğunuz var isimleri neler🤔doğacak meleginizin ismini ne koyacaksınız 🤗kaç haftalıksınız😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kimler kaç yaşında🥰❤ kaçıncı hamileliginiz🤰🏼kaç çocuğunuz var isimleri neler🤔doğacak meleginizin ismini ne koyacaksınız 🤗kaç haftalıksınız😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,489 kez görüntülenmiş, 141 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kimler kaç yaşında🥰❤ kaçıncı hamileliginiz🤰🏼kaç çocuğunuz var isimleri neler🤔doğacak meleginizin ismini ne koyacaksınız 🤗kaç haftalıksınız😇
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım ben 25 yaşındayım. 2. Hamileliğim. 1 kızım var ismi rüya . Şimdi oğluşuma hamileyim 20+5 haftalığız . Bir değişiklik olmazsa ismi bora olacak inşallah 🤗
Ben 27 yaşındayım. 2ci hamileliğim,1ci düşük olmuştu😞,şimdi 30+3 haftalığız ❤🧿, ismini Aras düşünüyoruz 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canlarım ben 25 yaşındayım. 2. Hamileliğim. 1 kızım var ismi rüya . Şimdi oğluşuma hamileyim 20+5 haftalığız . Bir değişiklik olmazsa ismi bora olacak inşallah 🤗
Ilk gebeliğim 20 yaşındayım 14+2 haftalığız cinsiyeti henüz belli değil ama kiz olursa Ayra Nur erkek olursa Ali Asaf olacak sanırım erkek ismi biraz kararsızız

Hly

Kayıtlı Üye
rank
Ay ne güzel maşallah sağlikla al kucağına inşallaah. Benim 20 yaşinda kızım var 36 yaşındayım kızımı erken doğurdum bunada biraz geçmi kaldım nedir yaş ilerledikçe zor oldu 😊

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
İlk hamileliğim 15+1 günlüğüz 29yasindayim daha cinsiyeti tam belli değil doktor kıza benzetti ama isimlerimiz önceden belli kızımız olursa defne oglumuz olursa da yavuz Ege🥰

GüzelAnne🤰🏻🥰

Kayıtlı Üye
rank
Bende 23 yaşındayım ikinci gebeliğim ilki kız buda kız şuan tam 26 haftalık oldum ilk kızımın adı Gökçe soyadı Gökçek uyumlu olsun diye koydum bunun da adını Göksu koymayı düşünüyorum yada gökperi 🤰🏻☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bide 3 yıllık evliyim ilk kızım martta iki yaşına girecek bende Martin birinde doğum yapicam Allah'ın izniyle 🙏

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Saglikla kavus insallah kuzum benim ❤🙏🏻
Bende 23 yaşındayım ikinci gebeliğim ilki kız buda kız şuan tam 26 haftalık oldum ilk kızımın adı Gökçe soyadı Gökçek uyumlu olsun diye koydum bunun da adını Göksu koymayı düşünüyorum yada gökperi 🤰🏻☺️

Bide 3 yıllık evliyim ilk kızım martta iki yaşına girecek bende Martin birinde doğum yapicam Allah'ın izniyle 🙏

Medine25

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk hamileligim 29 yaşındayım adım elif 30 haftalik olduk kızım olucak Allah nasip ederse medine koyucam ismini inşallah

ğülzade

Kayıtlı Üye
rank
benim ilk hamileliğim ama zor geçiyor

ben 21 yaşindayim ilk hamileliğim

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar