Kimler kaç yaşında🥰❤ kaçıncı hamileliginiz🤰🏼kaç çocuğunuz var isimleri neler🤔doğacak meleginizin ismini ne koyacaksınız 🤗kaç haftalıksınız😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kimler kaç yaşında🥰❤ kaçıncı hamileliginiz🤰🏼kaç çocuğunuz var isimleri neler🤔doğacak meleginizin ismini ne koyacaksınız 🤗kaç haftalıksınız😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,490 kez görüntülenmiş, 141 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kimler kaç yaşında🥰❤ kaçıncı hamileliginiz🤰🏼kaç çocuğunuz var isimleri neler🤔doğacak meleginizin ismini ne koyacaksınız 🤗kaç haftalıksınız😇
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

İlk heycan

Kayıtlı Üye
rank
İlk hamilelik için en yaşlı benim herhalde 😆 1.5 yıllık evliyim. agustosta 32 yaşına girecem. İlk hamileliğim, 13+3 haftalığım, erkek gibi görünüyor dedi doktor ama daha kesin değil. İsim düşünmek için daha çok zamanımız var 😆

Ayşe eyy

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım ben 25 yaşındayım. 2. Hamileliğim. 1 kızım var ismi rüya . Şimdi oğluşuma hamileyim 20+5 haftalığız . Bir değişiklik olmazsa ismi bora olacak inşallah 🤗
22 yaşındayım 2 hamileligim bir oğlum var Eymen aslan şimdide kızına hamileyim 37 haftaliğiz kiİmin ismi de esila olacak 20 günümüz kaldı😍

Sabriye

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım ben 25 yaşındayım. 2. Hamileliğim. 1 kızım var ismi rüya . Şimdi oğluşuma hamileyim 20+5 haftalığız . Bir değişiklik olmazsa ismi bora olacak inşallah 🤗
Bende Sabriye bir kızım var 1,5 yaşında adı Hira Nur şimdi tekrar bir meleğe hamileyim 28+2 haftalık şimdiki kızımada İkra nur ismini vermek istiyorum

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ben 27 yaşındayım 2 hamileliğim bir oğlum var adi Çağan kizim olucak nasipse 34+3 haftaligim ismine hala karar veremedik eşim Fulin ben Umay koymak istiyorum 🤣

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
Ben 27 yaşındayım ilk hamileliğim 14. hafta oldum cinsiyeti daha bilmioz salı gitçem inşallah kendini gösterir erkek olursa MEHMET SULTAN kız olursa MERYEM SULTAN anne ve babamın ismlerini koyacam kaynanagiller çatlasın patlasınlar biz evlenecez diye eşimi red ettiler bize bir yardımları bile dokunmadılar eşim işten çıkarıldı şuan işsiz resmen annem ve babam bize bakıyorlar isimlerini koymuşum çok mu 4 yıl oldu ve hala bizi ayırmaya çalışıyorlar pislikler

Hilal:)

Kayıtlı Üye
rank
Ben 26 yaşındayım canım. İlk hamileligim 22+5 oğluma hamileyim. İsmi de göktuğ olacak insallah 🤗

Nehir ada'm

Kayıtlı Üye
rank
24 yaşındayım 26 haftalık hamileyim ilk hamileliğim kızım olck adını nehir ada koycaz inşallah

Kymry

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım ben 25 yaşındayım. 2. Hamileliğim. 1 kızım var ismi rüya . Şimdi oğluşuma hamileyim 20+5 haftalığız . Bir değişiklik olmazsa ismi bora olacak İnşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 26 yaşında ilk çocuğuma hamile kaldım erken doğum yapmak zorunda kaldım gebelik zehirlenmesi olduğum için şimdi 2 inci çocuk istiyorum bakalım adetim geçti

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar