Kimler kaç yaşında🥰❤ kaçıncı hamileliginiz🤰🏼kaç çocuğunuz var isimleri neler🤔doğacak meleginizin ismini ne koyacaksınız 🤗kaç haftalıksınız😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kimler kaç yaşında🥰❤ kaçıncı hamileliginiz🤰🏼kaç çocuğunuz var isimleri neler🤔doğacak meleginizin ismini ne koyacaksınız 🤗kaç haftalıksınız😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,765 kez görüntülenmiş, 141 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kimler kaç yaşında🥰❤ kaçıncı hamileliginiz🤰🏼kaç çocuğunuz var isimleri neler🤔doğacak meleginizin ismini ne koyacaksınız 🤗kaç haftalıksınız😇
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kız Yusuf lar çok akıllı oluyor kocamın adı yusuf
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yusuf ismi çok akıllı oluyor çocuklar kocamın da adı yusuf
😂😂teki akili olsun canim ben ne isterim ki bawka kocamin cocukluk hayali buyuyunce benimde oglum olunca yusuf koyacam demiw Turkce Yusuf Azerbaycanda Yusif hem Yusif adi Peygenber s.a.v adidir inwallah bebeyimede adi ugurlu olur

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
23 yaşındayım 2ci qebeliqim 🥰 ilki oqlum oldu 19 yaşında anne oldum ♥️ Adı Burkay ♥️ kucaqma almak nasip olursa şimdi kızıma qebeyim 33+3 haftalik 🥰 Adı Amine olacak ♥️ bebislerimin arasında tam 3 yaş 9 ay olacak insaAllah 🤭🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar