Kimler kaç yaşında🥰❤ kaçıncı hamileliginiz🤰🏼kaç çocuğunuz var isimleri neler🤔doğacak meleginizin ismini ne koyacaksınız 🤗kaç haftalıksınız😇

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Gizemrüya tarafından oluşturulan Kimler kaç yaşında🥰❤ kaçıncı hamileliginiz🤰🏼kaç çocuğunuz var isimleri neler🤔doğacak meleginizin ismini ne koyacaksınız 🤗kaç haftalıksınız😇 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 16,772 kez görüntülenmiş, 141 yorum ve 15 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kimler kaç yaşında🥰❤ kaçıncı hamileliginiz🤰🏼kaç çocuğunuz var isimleri neler🤔doğacak meleginizin ismini ne koyacaksınız 🤗kaç haftalıksınız😇
Konbuyu başlatan Gizemrüya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım ben 25 yaşındayım. 2. Hamileliğim. 1 kızım var ismi rüya . Şimdi oğluşuma hamileyim 20+5 haftalığız . Bir değişiklik olmazsa ismi bora olacak inşallah 🤗
Canim bende 34 yaşındayım ilk oğlumu 20 yaşında kucağıma aldım Mehmet'im 2. Oğlum Tahir 23 yaşında kucagima aldım Allah nasip ederse şimdi kızım olacak ismi tam bir yılan hikayesi oldu eşim kayınvalidem in ismini koyacm diyor kabul etmiyorum altı aydır hep aynı sohbet sonra dedi senin ismin olacak ya annem(bessey) ya annen (fadime)yada senin (semra)ozaman benim ismim olsun dedim tamam dedi kirkligini yaptırdım isimli şimdi yine vaz geçti 😏😏😏🤔

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canlarım ben 25 yaşındayım. 2. Hamileliğim. 1 kızım var ismi rüya . Şimdi oğluşuma hamileyim 20+5 haftalığız . Bir değişiklik olmazsa ismi bora olacak inşallah 🤗
Ben kasım 18 de 22 yaşıma gireceğim ilk kızımı 18 yaşımda 2 mayıs da doğum yaptım adı ayşe reyhan 2. Kızmı 20 yaşında doğum yaptım 27 nisan adı nazife bu doğumu da bi aksilik olmasa Şubat'ın sonu mart ın başı gibi sezeryan olacağım ilk ikisi de sezeryan di daha cinsiyetini öğrenmedim eğer allhım erkek evlat nasip ederse adı mustafa olcak kız evlat nasip ederse de bklm bilmiyorum

Tüm sayfalar yüklendi.