Sorum var Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygıyı kaybetmemek lazim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygıyı kaybetmemek lazim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 978 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygıyı kaybetmemek lazim
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Agrin💕Zerya

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bir kişinin bir kişiyle arası bozuldu diye bende taraf tutmadım diye ikisi ile konusdum diye ben kötü oldum bu çok ağrıma gitdi ben çocuğuma bile benle konuşma adımı geçirme demem ama neyse da bisey demicem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tek hatam ikisi konuşmak oldu ben ikinizde biliyom konuşun hal edin birbirinizi üzmeyin dedim diye benden kötüsü olmadı
Demet bişey demiyorum sadece şunu diyorum ben kimsenin tarafını tutmam herkeside eşit severim evet çok sevdiğim insanlar varki sende bunların içindesin bunu sende biliyon o yüzden hiç beni kastetme

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Demet bişey demiyorum sadece şunu diyorum ben kimsenin tarafını tutmam herkeside eşit severim evet çok sevdiğim insanlar varki sende bunların içindesin bunu sende biliyon o yüzden hiç beni kastetme
Seni demedim aslında o kişiler kendini biliyor ben kalbim kırıldığı için gidicektim burdan sonra vazgeçtim sevdiklerim için burda durmak istedim niye bana hiç cevap vermiyorsun o zaman madem seviyorsun o kadar yazdım hiç geri yazmadın sebeb? Sonra dün benimle konuşma diye azarladın beni

Canım ne yaparsan yap kimseyi memnun edemezsin takma boşver
Aynen malesef öyle canim

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Seni demedim aslında o kişiler kendini biliyor ben kalbim kırıldığı için gidicektim burdan sonra vazgeçtim sevdiklerim için burda durmak istedim niye bana hiç cevap vermiyorsun o zaman madem seviyorsun o kadar yazdım hiç geri yazmadın sebeb? Sonra dün benimle konuşma diye azarladın beni

Aynen malesef öyle canim
Demet ben çok yoğunum canim kamera olsa acacam hepiniz goreceksiniz evin için de oraya koştur buraya koştur gördüm cevap yazdım sen donmedin olay o bende bazen bişey yaziyorum insanlar cevap yazmıyor napiyim kusuyummu

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Ben kimse beni zorla sevsin demiyorum mecbur değilsiniz bu ara herkez farketmistir bana tavır alındı durduk yere istedikleri gibi olmadım yapmadım diye ben kimseye yaranmak için çabalamam uğraşmam beni istemeyen sevmeyen engellesin ama. Surekli benimle. Konuşma demesin kimse sanki ben zorla konuş benle diyorum ben 29 yaşındayım çocuk değilim çocuk gibi azarlamasin kimse beni bu konuyu kapatıyorum.... Çok kırgınım çoğu kişiye hayırlı günler herkeze...
Noldu cnm bn sana ozeniyorum valla cocukla yinede aktif surekli diye bn giremiyorum dogru duzgun takma kafana cnm sorun herneyse

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ben kimse beni zorla sevsin demiyorum mecbur değilsiniz bu ara herkez farketmistir bana tavır alındı durduk yere istedikleri gibi olmadım yapmadım diye ben kimseye yaranmak için çabalamam uğraşmam beni istemeyen sevmeyen engellesin ama. Surekli benimle. Konuşma demesin kimse sanki ben zorla konuş benle diyorum ben 29 yaşındayım çocuk değilim çocuk gibi azarlamasin kimse beni bu konuyu kapatıyorum.... Çok kırgınım çoğu kişiye hayırlı günler herkeze...
Ne oldu canim kim ne dedi

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
canim enegle gitsin modiratur olanlari engelemek olmuyor amma baska oluyor ben engelemisim bir kisiyi hala yuzsuz gibi ben post acdigda bakib mesej atiyor🤣engelesek bile dusmuyorlar yakamnan

Bir kişinin bir kişiyle arası bozuldu diye bende taraf tutmadım diye ikisi ile konusdum diye ben kötü oldum bu çok ağrıma gitdi ben çocuğuma bile benle konuşma adımı geçirme demem ama neyse da bisey demicem

Tek hatam ikisi konuşmak oldu ben ikinizde biliyom konuşun hal edin birbirinizi üzmeyin dedim diye benden kötüsü olmadı
😂😂ayy benle o adini cekmek isdemedgmi nezerde tutiyorsun dimi? tovbe tovbe🤣🤣 bir qurtulmadik bu konudan

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Konu nedir bilmiyorum kuzum pek giremiyorum ama üzülme canm herhes herkesi sevmek zorunda değil saygı duymak zorunda eğer sanada saygı gosterilmiyorsa engelle görmemezlikten gel kuzum takma bu dünyada herkesi mutlu etmeye çalışırsan kendin mutsuz olursun canım bnm sen sevilen bir annemizsin en azından kendim için diyorum çok giremesemde muhabbetlere katilamasamda seviyorum seni canm bnm üzülme sen sakın uzenleri çıkar hayattin görmezden gel birtanem 🥰🙏

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Canimsiniz🥰❤️sagolun

Demet ben çok yoğunum canim kamera olsa acacam hepiniz goreceksiniz evin için de oraya koştur buraya koştur gördüm cevap yazdım sen donmedin olay o bende bazen bişey yaziyorum insanlar cevap yazmıyor napiyim kusuyummu
Sen olayı anlamadın sorun yazamaman değil bende her zaman müsait olup yazamıyorum ama sen resmen taraf oldun bana tavir aldın ve bana çocuk azarlar gibi azarladın konuşma benle dedin Gökçe'nin profil yorumunda ve hic bir mesajıma dönmedin ben o kişi ile sorun yaşadıktan sonra ah neyse sorunlarım bana yetiyor

Sen olayı anlamadın sorun yazamaman değil bende her zaman müsait olup yazamıyorum ama sen resmen taraf oldun bana tavir aldın ve bana çocuk azarlar gibi azarladın konuşma benle dedin Gökçe'nin profil yorumunda ve hic bir mesajıma dönmedin ben o kişi ile sorun yaşadıktan sonra ah neyse sorunlarım bana yetiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar