Sorum var Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygıyı kaybetmemek lazim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygıyı kaybetmemek lazim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 976 kez görüntülenmiş, 32 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ama saygıyı kaybetmemek lazim
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Agrin💕Zerya

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben kimse beni zorla sevsin demiyorum mecbur değilsiniz bu ara herkez farketmistir bana tavır alındı durduk yere istedikleri gibi olmadım yapmadım diye ben kimseye yaranmak için çabalamam uğraşmam beni istemeyen sevmeyen engellesin ama. Surekli benimle. Konuşma demesin kimse sanki ben zorla konuş benle diyorum ben 29 yaşındayım çocuk değilim çocuk gibi azarlamasin kimse beni bu konuyu kapatıyorum.... Çok kırgınım çoğu kişiye hayırlı günler herkeze...
Hayırdır kuzum kim ne dedi ☹️

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Hayırdır kuzum kim ne dedi ☹️
İki kişi tartısdi diye bende o tartışan kişinin tarafını tutup diğerine tavır almadım diye bana tavır aldı o kişi kavga etmeyin ikinizde iyisiniz birbirinizi üzmeyin aynn bunu yazdım tavır alındı bana sonra adını anmak istemiyorum ismimi geçirme bir yerde dedi çocuk gibi azarladım bir kaç kişide onu koruyor taraf tutuyor durduk yere tavır alındı bana neyse bosver

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
İki kişi tartısdi diye bende o tartışan kişinin tarafını tutup diğerine tavır almadım diye bana tavır aldı o kişi kavga etmeyin ikinizde iyisiniz birbirinizi üzmeyin aynn bunu yazdım tavır alındı bana sonra adını anmak istemiyorum ismimi geçirme bir yerde dedi çocuk gibi azarladım bir kaç kişide onu koruyor taraf tutuyor durduk yere tavır alındı bana neyse bosver
Allah alla burda mı oldu kuzum ben hiç duymadım inanki neyse sende boşver hiç kafana takma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar