Kimsesiz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Mlk6 tarafından oluşturulan Kimsesiz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,097 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kimsesiz
Konbuyu başlatan Mlk6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mlk6

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ilk gebeliğimde bana annem bakmıştı lohusa donemınde 1 hafta sonra kendı kendimi idare ettim şimdiki gebeliğimde artık annem yok cok uzaktayız eşimin tarafida uzak tek başıma lohusalık gecirebilirmiyim sizce evde sezeryan dogum olacak komsular yardım eder ama 2. Gün falan evde kızımla ve yeni doğan la tek olacağım bana dua edin nolur çaresizlik cok zor toparlanırmıyım ki
Rabbim var yanında kimsesiz değilsin eşinde var elinden geleni yapar sıkma canını şimdiden endişe de etme evet belki başta zorlanacaksın ama Allah hiç bi kulunu darda koymaz kolaylık verir

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim var yanında kimsesiz değilsin eşinde var elinden geleni yapar sıkma canını şimdiden endişe de etme evet belki başta zorlanacaksın ama Allah hiç bi kulunu darda koymaz kolaylık verir
Ne güzel söyledin ne guzel moral verdin❤️ Allah büyük canım haklısın💞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah yardimciniz olsun ama uzak olup da uzayda degilseler eğer ikisinin de fedakarlik yapip en azindan birer hafta gelmesi lazim. Sizin icin degil torunlari icin. Çünkü biri yemek bekleyecek biri meme bekleyecek siz ameliyatlı olacaksınız o dikişler acilir ya da enfeksiyon kaparsa hersey daha kötü olur 😔
Ah Bıde anlaşabilse kafalarımız onlarla daha cok bunalıma girmek var diye butun bu yanlız kalma tercihim 😑 dua edin cabuk toparlanayım🌹

Cnm bnde tektim eşim iki gün ise gitmedi ikinci sezeryanim da ağrım az oldu 3 4 günde ayaklandim Allah büyüktür rabbim yardımcın olsun inşallah
İnşAllah bende senin gibi cabuk toparlarım ne guzel 💞

Cnm bnde tektim eşim iki gün ise gitmedi ikinci sezeryanim da ağrım az oldu 3 4 günde ayaklandim Allah büyüktür rabbim yardımcın olsun inşallah
İnşAllah bende senin gibi cabuk toparlarım ne guzel 💞
Yani geleyim demiş zaten bırak gelsin senin için iyi olur
Bakalım zamanı gelsin ne gösterecek 🤷‍♀️

Sinem Bingöl

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ilk gebeliğimde bana annem bakmıştı lohusa donemınde 1 hafta sonra kendı kendimi idare ettim şimdiki gebeliğimde artık annem yok cok uzaktayız eşimin tarafida uzak tek başıma lohusalık gecirebilirmiyim sizce evde sezeryan dogum olacak komsular yardım eder ama 2. Gün falan evde kızımla ve yeni doğan la tek olacağım bana dua edin nolur çaresizlik cok zor toparlanırmıyım ki
Korse kullan daha cAbuk ayaklanırsın üzülme Allah verir Bi kolaylığını merek etme

Tüm sayfalar yüklendi.