kirada yasamak ev gecındırmek zor mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan kirada yasamak ev gecındırmek zor mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,874 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı kirada yasamak ev gecındırmek zor mu
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Ümmü98

Kayıtlı Üye
rank
Selamun aleykum Hanımlar bısı sormak istıyom kirada yasamak ev gecındırmek cok mu zor ben koyde yasıyom evlendgmden berı esım hep sehır dısunda clısır bı ev tut bı duzen kuralım artık bırlıkte yasayalım dıyom kıralar cok pahalı hersey ates pahası dıyor cok korkuyo kıradan ne bılım dogalgaz faturasıydı şuydu buydu ,yanı bı gun bos durmaz calısır da Parada kazanıyo ama cok korkuyo gercekten kırada yasamak gecınmek bu kadar zor mu yoksa esım koyden ayrılmamı mı ıstemıyo bıde o kadar harcamamızda yok bı turlu parada bırıktıremıyoruz yanı kumarı ıckısı baska kadın durumları yok sızce yıllardır para bıruktırememesı yanı bırıktıde cok az oda hep benm destegımle ,yanı para bıruktırememesı ve kırada yasamaktan bu kadar korkması normalmı yoksa altında baska bısılermı yatıyo yıllardır dusynuyom bı turlu anlayamadım sız ne dusunuyosunuz ozellıkle kirada yasayanlar ?bıde tasınalım gerekırse bende calısırım dıyom calısmamı ıstemıyo ama koyde her ıste calıstırıyo gercı artık koydede calısmıyom ama

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kirada yaşamak zor cnm.. kiralar almış başını gidiyor.. + dışardan bir şey alınmıyor ateş pahası... Eğer eşinle senin imkanın varsa köyde biraz birikim yapin daha sonra tasinirsin

Kirada yaşamak zor cnm.. kiralar almış başını gidiyor.. + dışardan bir şey alınmıyor ateş pahası... Eğer eşinle senin imkanın varsa köyde biraz birikim yapin daha sonra tasinirsin köyden
Bende oyle dusunerek koyde kaldım ama bı bırıkım yapamadık esımın baska bı yere para akkıttını dusunuyom

Ümmü98

Kayıtlı Üye
rank
Selamun aleykum Hanımlar bısı sormak istıyom kirada yasamak ev gecındırmek cok mu zor ben koyde yasıyom evlendgmden berı esım hep sehır dısunda clısır bı ev tut bı duzen kuralım artık bırlıkte yasayalım dıyom kıralar cok pahalı hersey ates pahası dıyor cok korkuyo kıradan ne bılım dogalgaz faturasıydı şuydu buydu ,yanı bı gun bos durmaz calısır da Parada kazanıyo ama cok korkuyo gercekten kırada yasamak gecınmek bu kadar zor mu yoksa esım koyden ayrılmamı mı ıstemıyo bıde o kadar harcamamızda yok bı turlu parada bırıktıremıyoruz yanı kumarı ıckısı baska kadın durumları yok sızce yıllardır para bıruktırememesı yanı bırıktıde cok az oda hep benm destegımle ,yanı para bıruktırememesı ve kırada yasamaktan bu kadar korkması normalmı yoksa altında baska bısılermı yatıyo yıllardır dusynuyom bı turlu anlayamadım sız ne dusunuyosunuz ozellıkle kirada yasayanlar ?bıde tasınalım gerekırse bende calısırım dıyom calısmamı ıstemıyo ama koyde her ıste calıstırıyo gercı artık koydede calısmıyom ama
Selamun aleykum Hanımlar bısı sormak istıyom kirada yasamak ev gecındırmek cok mu zor ben koyde yasıyom evlendgmden berı esım hep sehır dısunda clısır bı ev tut bı duzen kuralım artık bırlıkte yasayalım dıyom kıralar cok pahalı hersey ates pahası dıyor cok korkuyo kıradan ne bılım dogalgaz faturasıydı şuydu buydu ,yanı bı gun bos durmaz calısır da Parada kazanıyo ama cok korkuyo gercekten kırada yasamak gecınmek bu kadar zor mu yoksa esım koyden ayrılmamı mı ıstemıyo bıde o kadar harcamamızda yok bı turlu parada bırıktıremıyoruz yanı kumarı ıckısı baska kadın durumları yok sızce yıllardır para bıruktırememesı yanı bırıktıde cok az oda hep benm destegımle ,yanı para bıruktırememesı ve kırada yasamaktan bu kadar korkması normalmı yoksa altında baska bısılermı yatıyo yıllardır dusynuyom bı turlu anlayamadım sız ne dusunuyosunuz ozellıkle kirada yasayanlar ?bıde tasınalım gerekırse bende calısırım dıyom calısmamı ıstemıyo ama koyde her ıste calıstırıyo gercı artık koydede calısmıyom ama neden bole yapıyo
Aynı durum bendede var ha benim evim ayrrı kayın babamda her şeyimizi ödüyor ama ben şu düşüncedeyim köyde yaşayan insanın çocuklarıda köyde yaşıyor ve okumuyor. Dışarda yaşayan çocuklar daha ileri görüşlü oluyır bence .

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Acıkcası bende aynen ole dusunuyorum koyde bıle tasarruf yapıyorum esıme defalarca soledım bı oda bı salon olsun ama bı duzenımız olsun Hatta esya bıle alma bende calısır beraber alırız dedım ama yok cok korkuyor ya gercekten korkuyo yada ıstememesının altında baska bısı var tmm kolay degıl ama bende calısıp destek olduktan sonra neden olmasın artık baska bı dusuncesının oldugundan emınım ama ne oldugnu bılmıyom
Şimdi açıkçası abartmak için değil ben annemlerde bir gün kalıyorum eşimi özlüyorum hemen telefon edip ben eve geliyorum diyorum bir günden fazla ayri kalamiyorum sen nasıl dayaniyorsun

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Şimdi açıkçası abartmak için değil ben annemlerde bir gün kalıyorum eşimi özlüyorum hemen telefon edip ben eve geliyorum diyorum bir günden fazla ayri kalamiyorum sen nasıl dayaniyorsun
Ben esımı o kadar sevmıyom kı bana karsı hıc durust olmadı cok yalan dolan bı ınsan dayagı aldatması falan yok ama cok sogugum hıc sevmıyom desem yerı ama artık bı duzen kurmak ıstıyom bı oglum var bıde hamıleyım o yuzden evlılıgımı surduruyom esımde adam olsaydı bunca mutlaka bı duzen kurardı oda ayrı kalamazdı demekkı oda sevmıyo sevgı sozde olmuyo ,cok ısterdım ıyı bı esım olsun ole onu seveyım ama Allah vermeyınce vermıyo neyse evlatramın mutlu bı hayat yasasınlarda bende obur dunyada mutlu olurum belkı 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Evet benim annemde zamanında çok çabalamış gidelim diye ama dedemle babannem göndermemiş babamda 1 oğlan olduğu için onları bırakamamış. Şimdiyse çok pişmanlar ama iş işten çoktan geçti.
Benm kaynanamla kayınbabam aynı seyı yasamıslar sımdı pısmanlar ama sanırım bırazda onlar esımın aklına gırıyolar

Bir kişinin aldığı Asgari ücretle kirada yaşamak imkansız gibi bişey oldu artık. Kira fiyatları uçuyor faturalar desen kirayı geçiyor mutfak masrafları falan derken hiç yapma derim.
Esım asgarı ucretın ucretın ustunde calışıyo bende calisırsam yınede zor mu olur

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Ben esımı o kadar sevmıyom kı bana karsı hıc durust olmadı cok yalan dolan bı ınsan dayagı aldatması falan yok ama cok sogugum hıc sevmıyom desem yerı ama artık bı duzen kurmak ıstıyom bı oglum var bıde hamıleyım o yuzden evlılıgımı surduruyom esımde adam olsaydı bunca mutlaka bı duzen kurardı oda ayrı kalamazdı demekkı oda sevmıyo sevgı sozde olmuyo ,cok ısterdım ıyı bı esım olsun ole onu seveyım ama Allah vermeyınce vermıyo neyse evlatramın mutlu bı hayat yasasınlarda bende obur dunyada mutlu olurum belkı 😔

Benm kaynanamla kayınbabam aynı seyı yasamıslar sımdı pısmanlar ama sanırım bırazda onlar esımın aklına gırıyolar

Esım asgarı ucretın ucretın ustunde calışıyo bende calisırsam yınede zor mu olur
valla bence bir Git bir dene benimde eşim çok hatalar yaptı aldatmalar dislamalar felan ama ben soguyamadim vazgecemedim

Tüm sayfalar yüklendi.