kirada yasamak ev gecındırmek zor mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde 2 çocuk Annesi tarafından oluşturulan kirada yasamak ev gecındırmek zor mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,914 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı kirada yasamak ev gecındırmek zor mu
Konbuyu başlatan 2 çocuk Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Elektrik çokmuş arkadaşım ya o ne oyle
Sorma ya bi onceki ay 650 geldi bir sonraki ay zamlar yuzunden 1400 görünce bizde şok olduk klimayla isiniyoz hadi kışın 600 lere 700 lere alisigiz en cok 850 odemisligimjz bile vardı bizde ilk kez bu meblayi gördük ülkenin haki hal değil allah sonumuzu hayir etsin inşallah hergun herseye zam geliyor 😱

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sorma ya bi onceki ay 650 geldi bir sonraki ay zamlar yuzunden 1400 görünce bizde şok olduk klimayla isiniyoz hadi kışın 600 lere 700 lere alisigiz en cok 850 odemisligimjz bile vardı bizde ilk kez bu meblayi gördük ülkenin haki hal değil allah sonumuzu hayir etsin inşallah hergun herseye zam geliyor 😱
Ayda 15 milyar alsan n'olacak pahalılık oldumu zor

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Selamun aleykum Hanımlar bısı sormak istıyom kirada yasamak ev gecındırmek cok mu zor ben koyde yasıyom evlendgmden berı esım hep sehır dısunda clısır bı ev tut bı duzen kuralım artık bırlıkte yasayalım dıyom kıralar cok pahalı hersey ates pahası dıyor cok korkuyo kıradan ne bılım dogalgaz faturasıydı şuydu buydu ,yanı bı gun bos durmaz calısır da Parada kazanıyo ama cok korkuyo gercekten kırada yasamak gecınmek bu kadar zor mu yoksa esım koyden ayrılmamı mı ıstemıyo bıde o kadar harcamamızda yok bı turlu parada bırıktıremıyoruz yanı kumarı ıckısı baska kadın durumları yok sızce yıllardır para bıruktırememesı yanı bırıktıde cok az oda hep benm destegımle ,yanı para bıruktırememesı ve kırada yasamaktan bu kadar korkması normalmı yoksa altında baska bısılermı yatıyo yıllardır dusynuyom bı turlu anlayamadım sız ne dusunuyosunuz ozellıkle kirada yasayanlar ?bıde tasınalım gerekırse bende calısırım dıyom calısmamı ıstemıyo ama koyde her ıste calıstırıyo gercı artık koydede calısmıyom ama neden bole yapıyo
Walla kuzum Ewd kira zor ama bence eşinle birlikte yaşaman daha mantıklı.. ona qöre ayarlıyorsun qiderini.. eqer birikim tasarruf yapamıyorsun şehirde yaşamak zor qeldiqi qibi qider.. babamda öyleydi köyde yaşıyorlar qençken hep korktu şehirde kiradan borçdan harçdan ama şimdi pişman dio şimdiye kadar ew almıştım.. ne bileyim evlilikte uzak zor ya

Emine hanım

Kayıtlı Üye
rank
Selamun aleykum Hanımlar bısı sormak istıyom kirada yasamak ev gecındırmek cok mu zor ben koyde yasıyom evlendgmden berı esım hep sehır dısunda clısır bı ev tut bı duzen kuralım artık bırlıkte yasayalım dıyom kıralar cok pahalı hersey ates pahası dıyor cok korkuyo kıradan ne bılım dogalgaz faturasıydı şuydu buydu ,yanı bı gun bos durmaz calısır da Parada kazanıyo ama cok korkuyo gercekten kırada yasamak gecınmek bu kadar zor mu yoksa esım koyden ayrılmamı mı ıstemıyo bıde o kadar harcamamızda yok bı turlu parada bırıktıremıyoruz yanı kumarı ıckısı baska kadın durumları yok sızce yıllardır para bıruktırememesı yanı bırıktıde cok az oda hep benm destegımle ,yanı para bıruktırememesı ve kırada yasamaktan bu kadar korkması normalmı yoksa altında baska bısılermı yatıyo yıllardır dusynuyom bı turlu anlayamadım sız ne dusunuyosunuz ozellıkle kirada yasayanlar ?bıde tasınalım gerekırse bende calısırım dıyom calısmamı ıstemıyo ama koyde her ıste calıstırıyo gercı artık koydede calısmıyom ama neden bole yapıyo
Ayıptır söylemesi benim eşim memur ama ayın sonunu ucu ucuna getiriyoruz ama öyle laf olsun diye değil cidden ucu ucuna getiriyoruz ama vardır bunda da bir hayır diyoruz borcumuz var kiradayiz faturalar derken yetişilmiyor. Şehirde yaşam çok zor bu biliniyor ama eşinle yumuşakça konuş bende evlendiğim zaman borçsuz harcsiz evlendik sanıyordum ama borcun ortasına düşmüşümüz sora sora didikleye didikleye her şeyi öğrendim şimdi en azından benden habersiz bir şey yapamıyor sende evliliğini düşün çok fazla bir harcamanız yoksa paranın nereye gittiğini öğrenmelisin çünkü kendinden fedakarlık veriyorsun. Tartışmadan suyuna giderek alttan ala ala🤗

3 çocuklu anne

Kayıtlı Üye
rank
Valla cnm kendi evimiz oldugu halde anca geciniyoruz asgari ucretle kirada olsa 1000 tlden assagi kira yok dogalgaz elektirik su desen 1000 tl yi gene buluyo 3 cocuk var onlarin ihtiyaci malum market fiyatlari bile aldi basini gidiyo kendine guveniyosan tasin cnm bende koyde yasiyodum 6 yildir kayna kaynata yaninda kayin babamin maasini yediysek esiminkini biriktirdik ve evimizi aldik
bizim buralar istanbulunneski köylernden sultanbeyli burda ew kirası zaten 2000 3000 hatya asgari neredeyse şaka gibi gerçkten geçim zor ama inanç vatsa neden olmasn korkarak hiç bişi olmaz deneyin içinzde kalacağna yaşayın görün derim ama gerçkten bu zmanda geçim çok zor ben kşracı deildim bu zmna kadar anca geçiniordk şükğr şimdi kiraya gidicem bu ay bizde çok korktk zmannda ama denemeden bilemyiz tabi uyguna ew bakmak lazm bide

💗Canan&Ebuzer💗

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım baska sehırde
Belli bi süre olsa yine iyide sürekli dışarda çalışması sıkıntı işi düzenli ise sizde gidin. Erkek milleti tek bırakmaya gelmez. Evet geçim sıkıntısı hepimizde var ama insanın hayatını birleştirdiği kişi yanında olmalı. Birlikte hayat mücadelesi vermek lazım birlikte çocukları büyütmek güzeldir. Böyle sürekli dışarda çalış çalış nereye kadar. Inşallah herşey gönlünce olur.

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Hangi şehirde yaşadığınızı bilmiyorum ama kirada yaşamak zor biz devlet memuru olduğumuz halde kiradayız zorlanıyoruz faturalar kira geçim derdi ateş pahası biz kredi ödememiz var ondan zorlanma yaşıyoruz yetmedikçe çektik falan. Bu devirde şehirde yaşam evet pahalı malesef genel olarak ama sizin eşinizin ne düşündğünü tabi biz bilemeyiz siz daha iyi tanırsınz snuçta👍

Tüm sayfalar yüklendi.