Kıskançlık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hasret kiselii tarafından oluşturulan Kıskançlık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,999 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kıskançlık
Konbuyu başlatan Hasret kiselii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hasret kiselii

Sedeeff

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar ben daha 10 aydır evliyim ve 33 haftalik hamileyim eşimle çok kavga ediyoruz bu kıskançlık yüzünden ve bütün kavgaları çıkaran benim eşimi çok üzüyorum hiç hak etmiyo elim de olmuyor bazen çok üzüyorum istemeden bu konuda bi tavsiyeniz varmi gerçekten bende çok yoruldum onu çok seviyorum 😔😔😭
4 yıllık evliyiz ve hala kıskanırım keşke umursamayan biri olsam ufacık birşeyden tartışma çıkarabiliyorum çok kıskancım elimde değil benim de valla şuan sana ne diyeceğimi bilmiyorum 😣😁

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Elimde olmuyor bazen tutamıyorum kendimi ilişkime zarar veriyorum çok kötü bi durum sanki biri beni yönetiyor😔😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Insallah 23 yaşındayım ve değişmeye gerçekten çok ihtiyacım var😔
Bende 23 yaşındayım 24 olcam hiç kiskanmiyorum eşimi güveniyorum ona her evlilikte kavga olur bizde de var ama eskisi gibi çok kavga etmiyoruz 5 sene oldu alıştık birbirimize inşallah sizde alışırsınız kötü huylarını bırakırsın her ikinizde bir ilişkide tek taraflı hata aramıyorum ben bi sorun bi hata varsa sende de vardır eşinde de vardır o yüzden üzmeyin birbirinizi çocuğunu düşün hep

Tatlım hıc kıskanma gosterme cok sevdıgını sen kocana dusgun olma oo sana dusgun olsun evlılıkte yenısınız bı ıkı sene sonra hıc takmıcaksın hıc umrunda olmıcaksın bende senın gıbıdım artyk hıc umrumda deıl 😜😜😍😍
Gerçekten öyle kıskanmayin ozaman daha çok düşkün olur size benim eşim yanımda kızlara bakıyo off fıstık diyo neler diyo naparsa yapsin hatta diyorum al o kızı yanımda şey yap yine umrumda olmazsın öyle bı g.t varsa sende yaparsın diyorum 😀😀 amann ne takıcam karakterinde varsa yapar veya yapmaz

Son düzenleme:

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
Bende 23 yaşındayım 24 olcam hiç kiskanmiyorum eşimi güveniyorum ona her evlilikte kavga olur bizde de var ama eskisi gibi çok kavga etmiyoruz 5 sene oldu alıştık birbirimize inşallah sizde alışırsınız kötü huylarını bırakırsın her ikinizde bir ilişkide tek taraflı hata aramıyorum ben bi sorun bi hata varsa sende de vardır eşinde de vardır o yüzden üzmeyin birbirinizi çocuğunu düşün hep

Gerçekten öyle kıskanmayin ozaman daha çok düşkün olur size benim eşim yanımda kızlara bakıyo off fıstık diyo neler diyo naparsa yapsin hatta diyorum al o kızı yanımda şey yap yine umrumda olmazsın öyle bı g.t varsa sende yaparsın diyorum 😀😀 amann ne takıcam karakterinde varsa yapar veya yapmaz
Keşke bende öyle olsam😔

4 yıllık evliyiz ve hala kıskanırım keşke umursamayan biri olsam ufacık birşeyden tartışma çıkarabiliyorum çok kıskancım elimde değil benim de valla şuan sana ne diyeceğimi bilmiyorum 😣😁
Bendeki kıskançlık çok aşırı😔

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar ben daha 10 aydır evliyim ve 33 haftalik hamileyim eşimle çok kavga ediyoruz bu kıskançlık yüzünden ve bütün kavgaları çıkaran benim eşimi çok üzüyorum hiç hak etmiyo elim de olmuyor bazen çok üzüyorum istemeden bu konuda bi tavsiyeniz varmi gerçekten bende çok yoruldum onu çok seviyorum 😔😔😭
Kıskançlık insanın hayatını mafediyo canm bunu takıntı haline getirme çok üstelememeye çalış

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Üzülme canım sen hem gebelik hormonlarından dolayı çok normal değişken ruh halleri. Evliliğin ilk zamanları da olur öyle şeyler. Zamanla heosi azalıyor bebekte doğunca ister istemez bu duygularında körüklenir. Daha kontrol edebilir duruma gelirsin. Saygıyı elden birakmadikca anlayışla üstesinden gelirsiniz insllah 🙏 uzman bı doktordan da destek alırsan halledersin bu konuyu diye düşünüyorum 🙏❤️

Hasret kiselii

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kıskançlığın gider çocuk olunca
Insallah canim çok sagol 😔

Üzülme canım sen hem gebelik hormonlarından dolayı çok normal değişken ruh halleri. Evliliğin ilk zamanları da olur öyle şeyler. Zamanla heosi azalıyor bebekte doğunca ister istemez bu duygularında körüklenir. Daha kontrol edebilir duruma gelirsin. Saygıyı elden birakmadikca anlayışla üstesinden gelirsiniz insllah 🙏 uzman bı doktordan da destek alırsan halledersin bu konuyu diye düşünüyorum 🙏❤️
İyi olurdu gerçekten psikolojim bozulmuş

İyi olurdu gerçekten psikolojim bozulmuş
Kıskançlık insanın hayatını mafediyo canm bunu takıntı haline getirme çok üstelememeye çalış
Çok kötü bi durum gerçekten

Esra ercan

Kayıtlı Üye
rank
Bende 10 aydır evliyim daha çok da severek evlendik ama böyle yapma canım benim bebeğe yazık günah eşini seviyorsan ve güveniyorsan problem yok hemde böyle yaparak ilişkinizi daha çok tüketirsiniz ve daha çok itersin kendinden sakin olmalısın benim eşimde mesela akşama kadar bi ton bayan görüyor ama inanki aklıma bile gelmiyor düşünürsem ben yıpranırım boşa düşünürüm yani ☺️

Hilalll

Kayıtlı Üye
rank
Elimde olmuyor bazen tutamıyorum kendimi ilişkime zarar veriyorum çok kötü bi durum sanki biri beni yönetiyor😔😔

Insallah 23 yaşındayım ve değişmeye gerçekten çok ihtiyacım var😔
Ben 22yaşımdayım... Biraz da şeytan vesvese veriyor. Evli çiftlerin arasını bozmakta 1numars kendileri😂

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynıyım canım çok sinir oluyorum kendime ama elimde değil

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar