Sorum var Kıyafetlerimi vermek istiyorum hepside çok güzel

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Badegül tarafından oluşturulan Kıyafetlerimi vermek istiyorum hepside çok güzel başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 887 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kıyafetlerimi vermek istiyorum hepside çok güzel
Konbuyu başlatan Badegül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kübra TAN

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bekarken bol bol aldım ama doğumdan sonra hiçbiri olmadı birsürü tuniğim var hepsi çok güzel kaliteli yerden aldım kalabalık ediyor vermek istiyorum ama bedenleri küçük zayıf uzun boyluydum bir zamanlar ihtiyac sahibi varsa buradan vereyim kargosunu ödesin yeter
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çoğunu hiç giymedim içüniz rahat olsun

Resimlerini falanda atarım isterse

Benimde çoğu olmuyordu bende verdim önce bence tanıdıklarına bak bi belki ihtiyaç sahibi vardır

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ben de dogum yaptim ama tekrar 36bedene dustum 47kiloyum suan
Nasıl o şekilde düştün kuzum ya ben şişko kaldım 😀 XL XXL giyiniyorum

Buny3 meselesi canım doğumdan önce ben 36 ile 38 bedendim olmaz saniyrosun ama hemen zayıfladım şuan 36 da oluyor 38 de.
Ya siz nasıl o şekilde veriyorsunuz valla şişko kaldım bugün tunik sipariş verdim 44 beden 42 olmucak diye şüphelendim yeminle

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Nasıl o şekilde düştün kuzum ya ben şişko kaldım 😀 XL XXL giyiniyorum

Ya siz nasıl o şekilde veriyorsunuz valla şişko kaldım bugün tunik sipariş verdim 44 beden 42 olmucak diye şüphelendim yeminle
Bizim genetik ama canım ailede herkes zayıf. Bir de ben doğumdan sonra 2. Gün hemen karnimi sardım . 40 gün boyunca

Hatta şuan 4 ay önce aldığım 38 beden kıyafetlerim bile olmuyor bol geligor 🤭🤭

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bizim genetik ama canım ailede herkes zayıf. Bir de ben doğumdan sonra 2. Gün hemen karnimi sardım . 40 gün boyunca

Hatta şuan 4 ay önce aldığım 38 beden kıyafetlerim bile olmuyor bol geligor 🤭🤭
Ya maşallah bizim aile yuvarlak tombiş annem babam abim yengemler bizde kalça basen göbek ne ararsan var 😀 hamileyken 87 kiloydum kilo verdim doğunca Asel sonra yine 89 olmuşum 😀😀😀

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ya maşallah bizim aile yuvarlak tombiş annem babam abim yengemler bizde kalça basen göbek ne ararsan var 😀 hamileyken 87 kiloydum kilo verdim doğunca Asel sonra yine 89 olmuşum 😀😀😀
Yaa birde kilo alırken bile toplu kilo alıyoruz 🤭🤭vücudumuz komplesi o yuden aldığımız belli olmuyor ben 75 kiloydum doğumda sonra 61 düştüm şuan 57 kiloyum 55 olmaya çalışıyorum 😂😂

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Bekarken bol bol aldım ama doğumdan sonra hiçbiri olmadı birsürü tuniğim var hepsi çok güzel kaliteli yerden aldım kalabalık ediyor vermek istiyorum ama bedenleri küçük zayıf uzun boyluydum bir zamanlar ihtiyac sahibi varsa buradan vereyim kargosunu ödesin yeter

Bende 38 beden giyiyorum.baskasindan gelen kıyafetleri tabiki de giyiyorum bende ihtiyacım olmayanları ya satıyorum dolap ve gradips uygulamasındaj veya hediye ediyorum herkese ihtiyaç sahiplerine yani.eger verecek birini bulamazsanız ben alırım kargo karşılığı

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Yaa birde kilo alırken bile toplu kilo alıyoruz 🤭🤭vücudumuz komplesi o yuden aldığımız belli olmuyor ben 75 kiloydum doğumda sonra 61 düştüm şuan 57 kiloyum 55 olmaya çalışıyorum 😂😂
Valla öküz eşimi ikna ede bilsem bölgesel incelmeye girerim de adam izin vermiyor böylede kilo gitmiyor kaldım 😀

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Canım Allah razı olsun senden ne kadar güzel düşünmüśsün rabbim kabul etsin inşallah ihtiyaci olan birine gider😍🤲🏼💫

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Niye izin vermiyor tatlım ki
Bende bir bilsem bnm eş yeminle bulunmayan Hint kumaşı lazere gidiyorum adami 1 senede anca ikna ettim gittiğim yerde giricem izin vermiyor artık 1 senede onun için uğraşırım

Aselim bugün büyük kendi odasından beşikten düştü var ya aklım nereme kaçtı desem yeridir rabbim korudu birşey olmadı takip ediyorum şimdi yerlere battaniye yorgan koydum valla şimdi eşime.dedim besigine ekstra yüksek cikamick şekilde koruma yaptirxam yer yatağında başka besiksiz hiç bir şekilde yatmıyor çok zor ya bu durum alisti besige

Tüm sayfalar yüklendi.