Sorum var Kıyafetlerimi vermek istiyorum hepside çok güzel

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Badegül tarafından oluşturulan Kıyafetlerimi vermek istiyorum hepside çok güzel başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 896 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kıyafetlerimi vermek istiyorum hepside çok güzel
Konbuyu başlatan Badegül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kübra TAN

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende bir bilsem bnm eş yeminle bulunmayan Hint kumaşı lazere gidiyorum adami 1 senede anca ikna ettim gittiğim yerde giricem izin vermiyor artık 1 senede onun için uğraşırım

Aselim bugün büyük kendi odasından beşikten düştü var ya aklım nereme kaçtı desem yeridir rabbim korudu birşey olmadı takip ediyorum şimdi yerlere battaniye yorgan koydum valla şimdi eşime.dedim besigine ekstra yüksek cikamick şekilde koruma yaptirxam yer yatağında başka besiksiz hiç bir şekilde yatmıyor çok zor ya bu durum alisti besige
Ay kuzum i zaman duzenli spor yap bol bol su ic
Çok geçmiş olsun canım iyi demi bir sıkıntısı yok biraz gözlemle kulağından sıvı kanama gelmediği sürece korkma 😘. Kayra duusnce doktor bize 2 saat gözetim altında tutup 24 saat icinde bunlar olmazsa korkmayın demişti

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Ay kuzum i zaman duzenli spor yap bol bol su ic
Çok geçmiş olsun canım iyi demi bir sıkıntısı yok biraz gözlemle kulağından sıvı kanama gelmediği sürece korkma 😘. Kayra duusnce doktor bize 2 saat gözetim altında tutup 24 saat icinde bunlar olmazsa korkmayın demişti
Yok kuzum baktım birşey gelmedi kusma olmadi biraz ağlayıp sustu benle oyun da oynadı düştükten sonra uyutmadim da şimdi uyuyor bakalm ne zaman kalkar normalde 10 da saati uyku o zamana kdar uyursa kendim uyandirsam mi cok uyursa diye düşünüyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Yok kuzum baktım birşey gelmedi kusma olmadi biraz ağlayıp sustu benle oyun da oynadı düştükten sonra uyutmadim da şimdi uyuyor bakalm ne zaman kalkar normalde 10 da saati uyku o zamana kdar uyursa kendim uyandirsam mi cok uyursa diye düşünüyorum
Uyandır canım uyku saati sasmasin miniğin. Aynen kusma , sıvı vs yok ise korkma tatlım ilk 2 saat çok önemli düşmeden sonra sonra sıkıntı yoksa ilk 24 saat endişe etme bir şey olsa hemen çıkardı rbabim korumuş 🤲🏻

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Uyandır canım uyku saati sasmasin miniğin. Aynen kusma , sıvı vs yok ise korkma tatlım ilk 2 saat çok önemli düşmeden sonra sonra sıkıntı yoksa ilk 24 saat endişe etme bir şey olsa hemen çıkardı rbabim korumuş 🤲🏻
Valla çok korktum ya ses gelince aha dedim gitti çocuk par diye.atmis kendini bu aralar bir iki adım atıp kendini atıyor yürümeye çalışıyor ordada demek ki yürüdü mu sandi kendini ne yaptı bat diye atmış kendini sese gittim bende.normalde.uyaninca ağlama sesine mirildanmasini duyuyorum kapılar açık ya bunda hiç aglamdi birşey yok direk atmış düşünce ağladı o zaman fark.ettim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Valla çok korktum ya ses gelince aha dedim gitti çocuk par diye.atmis kendini bu aralar bir iki adım atıp kendini atıyor yürümeye çalışıyor ordada demek ki yürüdü mu sandi kendini ne yaptı bat diye atmış kendini sese gittim bende.normalde.uyaninca ağlama sesine mirildanmasini duyuyorum kapılar açık ya bunda hiç aglamdi birşey yok direk atmış düşünce ağladı o zaman fark.ettim
Ya kuzum belki yurumeye çalıştı ise yada kendi kalkmak istedi ise ondan da düşmüş olabilir inan neden nasıl düştüklerini anlamıyoruz Kayra mesela o gün duvar kenarında yatmasına rağmen nasıl diğer tarafa düştü bilmiyorum 😂😂

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bnde ona anlm veremiyorum.kuzum.nasil beceriyorlar aklım almıyor kas göz arası beceriyorlar herşeyi valla bugunn akşama Asel hanımın küçük su bibironu aradım evi alt üst ettim bulamadım yeni aldığımız su biborondn içmedi bardakla icmdi kaşıkla içmedi akşama mamamamama diye ağladı sonra bnm akıllı sehpa var açılan megersem açıkken içine atmış bende fark etmeden zaten kucuk birşey farketmeden kapatmışim masayı 😀 sonra aramaktan yoruldum coplere bile baktım düşün sonra koltukta otururken masa gözüme çarptı acaba dedim açıkken icine atmış ola bilir mi diye bir baktım harbiden içine atmış 😀ona alıştı ya başka içmiyor yeminle hiç aklıma gelmemişti orası yeminle rabbim bütün miniklerimizi korusun ya
Ya kuzum belki yurumeye çalıştı ise yada kendi kalkmak istedi ise ondan da düşmüş olabilir inan neden nasıl düştüklerini anlamıyoruz Kayra mesela o gün duvar kenarında yatmasına rağmen nasıl diğer tarafa düştü bilmiyorum 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bnde ona anlm veremiyorum.kuzum.nasil beceriyorlar aklım almıyor kas göz arası beceriyorlar herşeyi valla bugunn akşama Asel hanımın küçük su bibironu aradım evi alt üst ettim bulamadım yeni aldığımız su biborondn içmedi bardakla icmdi kaşıkla içmedi akşama mamamamama diye ağladı sonra bnm akıllı sehpa var açılan megersem açıkken içine atmış bende fark etmeden zaten kucuk birşey farketmeden kapatmışim masayı 😀 sonra aramaktan yoruldum coplere bile baktım düşün sonra koltukta otururken masa gözüme çarptı acaba dedim açıkken icine atmış ola bilir mi diye bir baktım harbiden içine atmış 😀ona alıştı ya başka içmiyor yeminle hiç aklıma gelmemişti orası yeminle rabbim bütün miniklerimizi korusun ya
Allah'ım minik yaramaz ya 😂😂 öp annesi yerime miniği 😍😍

kübra TAN

Kayıtlı Üye
rank
Bekarken bol bol aldım ama doğumdan sonra hiçbiri olmadı birsürü tuniğim var hepsi çok güzel kaliteli yerden aldım kalabalık ediyor vermek istiyorum ama bedenleri küçük zayıf uzun boyluydum bir zamanlar ihtiyac sahibi varsa buradan vereyim kargosunu ödesin yeter
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çoğunu hiç giymedim içüniz rahat olsun

Resimlerini falanda atarım isterse

Ablamın maddi durumu kötü tabi istersen ona verelim