Kıyamet yakın

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Azranurun annesi tarafından oluşturulan Kıyamet yakın başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,916 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kıyamet yakın
Konbuyu başlatan Azranurun annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum ya birisi uyuşturucu krizine girer annesnin kellesini balkondan aşağı atar. Biri 3 yaşında ki kış çocuğunu öldürüp derin dondurucuya koyar . Rabbimin huzuruna nasıl çıkacaklar çok merak ediyorum.
Ya ben hiç gormedim TV izlemiyorum telefonu da pek elime alamıyorum bebekten dolayı bugün duydum annesinin kafasını balkondan sarkitan olayı çok kötü oldum neler yaşanıyor ya dünya ne hale geldi ..resmen kiyamet yaklaşıyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ya ben hiç gormedim TV izlemiyorum telefonu da pek elime alamıyorum bebekten dolayı bugün duydum annesinin kafasını balkondan sarkitan olayı çok kötü oldum neler yaşanıyor ya dünya ne hale geldi ..resmen kiyamet yaklaşıyor
Valla kuzum ne hallere geldi insan oğlu yazık çok yazık rabbim sorar elbet

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Annesini öldürenmi dersin çocuğunu oldurenmi bu nedir ya içim kaldırmıyor üç yaşındaki çocuğu izledim bugün içim parça parça
İkiside beni çok etkiledi ölen anneyi izledim bide ben oturdum ağladım izlemeyenler sakin izlemesin hanımlar 3 yaşındaki kız çocuğunda kadının geldiğinde bildiğini düşünüyorum ben kızı yok çatır çatır anlatmalıydı ya çok sessiz ve tuhaftı eşine ulaşma imkanı madem varmış bakanıyım niye karşı tarafa vermiyon bu hits neden

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Valla kuzum ne hallere geldi insan oğlu yazık çok yazık rabbim sorar elbet
Ayy cidden kabus gibi bir zaman bu zaman. Ufacık bebeğin bedeni dondurucuda insan düşününce bile deliriyor bunu yapan zihniyet şeytandan bile daha cani ya idam edilmeliler çünkü içeride böyle rezil insanları beslemek zorunda değil bu millet 😠😠 tutuklanmışlar umarım içeride bir iki babayiğit bunların hesabını keser umarım 🙏🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar