Kız bebek ismi

• Konbuyu başlatan Nuray1234
  • Toplam 38 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nuray1234 tarafından oluşturulan Kız bebek ismi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,010 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kız bebek ismi
Konbuyu başlatan Nuray1234
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
M

Munise

Guest
Ehh Azerbaycanlı olsaydınız anlardınız. Benim 3cü çocugum hiç birini ben koymadım. Kocam isim koymak istiyor izin bile vermiyorlar ben söylesem koyiyim diye valla agzımı yırtarlar. Nefret ediyorum hepisinden
Canim sən nedən bu cur ailə icin 3cu cocugu doguruyosunki

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Görümcem inci istiyor. Ben isim koya bilirmiyim ne kelime o dakka boku koyarlar agzıma 😖
Ay ne güldüm allah iyiliğini versin 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂onlarne birakirsa biraksim sen nasil seslenmek istersen oyke seslen bebeğine çatlasınlar 😉😉😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Koca koca var haa insanın kursaginda o kalir bir tek ama o kocada seni anlamıyor ne yazikki
Allah sıkıntılarını gidersin ama gerçekten çok kâle aliyorsun o insanlari biraz boşla 😉😉değmez insani hamileyken strese sokuyorlar bebisede yazik o senin üzgün yada mutlu olduğunu anlar🤗🤗😣

Koca koca var haa insanın kursaginda o kalir bir tek ama o kocada seni anlamıyor ne yazikki
Allah sıkıntılarını gidersin ama gerçekten çok kâle aliyorsun o insanlari biraz boşla 😉😉değmez insani hamileyken strese sokuyorlar bebisede yazik o senin üzgün yada mutlu olduğunu anlar🤗🤗😣

Ay ne güldüm allah iyiliğini versin 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂onlarne birakirsa biraksim sen nasil seslenmek istersen oyke seslen bebeğine çatlasınlar 😉😉😂😂😂

Teşekkür ederim canım. Benimki Peygamber sabrı. İşte bir yerde patlicamda ba
O nsl bir aileymiş
Ben nerden bileyim böyleler. Sakız gibi yapıştılar üstüme .😏
Düşüne biliyonmu çoçuklaema onlar gidib elbise alıyor kocam onlardan izin almasa bana hiç bişey alamaz. Al deseler alar alma deseler almaz. Genelde alma diyorlar çıldırıcam artıııııııkkkkkk..
Benim gözümün önünde çocuklarma biliyormusunuz ne söylüyorlar
Annen piss kötü hala iyi güzel annani sevme halayı sev falan😡

Son düzenleme:

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım. Benimki Peygamber sabrı. İşte bir yerde patlicamda ba

Ben nerden bileyim böyleler. Sakız gibi yapıştılar üstüme .😏
Düşüne biliyonmu çoçuklaema onlar gidib elbise alıyor kocam onlardan izin almasa bana hiç bişey alamaz. Al deseler alar alma deseler almaz. Genelde alma diyorlar çıldırıcam artıııııııkkkkkk..
Benim gözümün önünde çocuklarma biliyormusunuz ne söylüyorlar
Annen piss kötü hala iyi güzel annani sevme halayı sev falan😡
😓😓😓😓pislikler nolcak ⚘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar