Kız bebek ismi

• Konbuyu başlatan Nuray1234
  • Toplam 38 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nuray1234 tarafından oluşturulan Kız bebek ismi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,038 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kız bebek ismi
Konbuyu başlatan Nuray1234
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş🌹şeyma

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım. Benimki Peygamber sabrı. İşte bir yerde patlicamda ba

Ben nerden bileyim böyleler. Sakız gibi yapıştılar üstüme .😏
Düşüne biliyonmu çoçuklaema onlar gidib elbise alıyor kocam onlardan izin almasa bana hiç bişey alamaz. Al deseler alar alma deseler almaz. Genelde alma diyorlar çıldırıcam artıııııııkkkkkk..
Benim gözümün önünde çocuklarma biliyormusunuz ne söylüyorlar
Annen piss kötü hala iyi güzel annani sevme halayı sev falan😡
Madem öyle boşan gitsin ne cekiyon ki mecbur musun ben olsam süründürrum öyle halayı

Fatoş🌹şeyma

Kayıtlı Üye
rank
Benim kocamı dolduruş getiriyorlar kocamda kızıyor sövüyor benle konuşmuyor. Her seyi denedim. Tek çare başımı önüme eyip zamanəmın gelmesini beklemek belki oglanlarım büyürse evlenirse benim de sözüm geçer . Napiyim artik 😔
😢😢😢 merak etme allahinda bir plani var sende dediğin gibi zamanin gelmesini bekle ben de de 2 tane kaftar var oğlu oruc tutmaz bisey yapmaz iftarda önün onune taze pide koyar banada günler oncesinin bayat ekmeğini allahtan korkulari yok onlarin allah islah etsin her namazdan sora dua ediyom ölse de kurtulsam ama o benim helvami yemeden gebermez o yuzden seni çok iyi anliyom ama ne kadar susarsan o kadar ezerler birak kocan senle konuşmasın 1 gun konusmaz 2 gun konuşmaz sora kendi yanina gelir beni savunamayan kocayı napayim ben de biraz zaafindan vur onu 😉 napalim seytanlarin içinde kaldıkça seytanlasmamak mumkun degil😃😉

😢😢😢 merak etme allahinda bir plani var sende dediğin gibi zamanin gelmesini bekle ben de de 2 tane kaftar var oğlu oruc tutmaz bisey yapmaz iftarda önün onune taze pide koyar banada günler oncesinin bayat ekmeğini allahtan korkulari yok onlarin allah islah etsin her namazdan sora dua ediyom ölse de kurtulsam ama o benim helvami yemeden gebermez o yuzden seni çok iyi anliyom ama ne kadar susarsan o kadar ezerler birak kocan senle konuşmasın 1 gun konusmaz 2 gun konuşmaz sora kendi yanina gelir beni savunamayan kocayı napayim ben de biraz zaafindan vur onu 😉 napalim seytanlarin içinde kaldıkça seytanlasmamak mumkun degil😃😉
Naapalım bakıcaz artık. Kaynana şeytan deyil kızları şeytan yapıyor onları. Kızları ne derse onları yapıyo

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar