Kiz bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kumsalın annesi tarafından oluşturulan Kiz bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,160 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kiz bebek
Konbuyu başlatan Kumsalın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ciçiş örgüler

Sevde

Kayıtlı Üye
rank
Tatlıyı bir süre istemedim sürekli mayhoş ekşi şeyler daha çok hoşuma gidiyordu ve sürekli bir şeylere aşerme oldu bu üçüncü gebeliğim oğlanlarda böyle olmamıştı hiç

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kiz bebeğe hamile olanlar belirtileriniz neler yediginiz seyler neler
İki tane kızım var ilk kızımda kaynanam turşu kuruyodu hep ben yiyodum çok turşu yedim turşu bidonlarini saysam bitmez 😂 42 gün önce doğum yaptım ikinci kızıma bunda da çok tatlı istiyodu canım resmen boğazım tatlı istiyorum diye bagiriyodu kuruyodu tatlı yiyince kendime geliyodum bayıldım iki kere hamileyken bir kere dışarda bayıldım tatlı yedirdiler kendime geldim o yüzden insandan insana değişir ve her hamilelik bir olmaz

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Valla ekşi yiyende var tatlı yiyende ben hamileliğimi bilmiyordum 2 ayı aşmışken öğrendim kova kova turşu yiyordum asla tatlı yiyemedim tarlı yiyince içim bayılıyordu ama limonu turşuyu çekirdek gibi götürüyordum. Oğlum oldu 😂
Kız aynı bende senin gibi oldum. Oğlanda hiç. Tatlı yemedim sadece son ay birazcık istedim o kadar. Birinci aydan itibaren gece kalkar ekmeğe tursu koyar yerdim 🙄 geceleri eşim acılı çiğköfteler acılı ciğer kavurmalar şalgamlar az tasımadı adamcagız 😂😂 ne bşçim erkek bu cocuk dedim hiç tutmuyı yani öle tatlı hakkı ekşi ayse 😂😂😂 kızlarda da ilk 5 ay zeytin ekmek domates😂 sonrasında tatlı ekşi allah ne verdiyse

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kız aynı bende senin gibi oldum. Oğlanda hiç. Tatlı yemedim sadece son ay birazcık istedim o kadar. Birinci aydan itibaren gece kalkar ekmeğe tursu koyar yerdim 🙄 geceleri eşim acılı çiğköfteler acılı ciğer kavurmalar şalgamlar az tasımadı adamcagız 😂😂 ne bşçim erkek bu cocuk dedim hiç tutmuyı yani öle tatlı hakkı ekşi ayse 😂😂😂 kızlarda da ilk 5 ay zeytin ekmek domates😂 sonrasında tatlı ekşi allah ne verdiyse
Ya evet zaten oda işin espirisi zaten yiyecekle cinsiyetin alakasının olduğunu hiç düşünmüyorum 😂 aman boşver iyi yapmışsın doktorumda bana baharlı yemeyeveksin çiğ köfte falan yok dedi 2 ay dayandım en son dedim kusura bakmayın ben Yiycem canım çekiyor😂😂😂

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kiz bebeğe hamile olanlar belirtileriniz neler yediginiz seyler neler
Benim doktorum kıza benziyor dedi 10 Aralık ta netleşicek ilk oğlum oldu çok fazla tatlı yerdim oğlumda bide bulantım daha erken bitmişti iştahım çok açıktı şimdi ise tatlı şeyler yiyesim gelmiyor 18 haftalık hamileyim hala midem bulanıyor hiç kilo almadım hep tuzlu şeyler yiyorum bulantım geçsin diye

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Ya evet zaten oda işin espirisi zaten yiyecekle cinsiyetin alakasının olduğunu hiç düşünmüyorum 😂 aman boşver iyi yapmışsın doktorumda bana baharlı yemeyeveksin çiğ köfte falan yok dedi 2 ay dayandım en son dedim kusura bakmayın ben Yiycem canım çekiyor😂😂😂
Kız anacım ölüyordum acı die cıka cıka hakkı cıktı iyi mi 😂kızlarda da tatlı yeyiştiremiodu eşim baklavalar açmalar hurmalar allah allah şimdide agzıma koyamam 🤦‍♀️nasıl yemişim o tatlıları

Tüm sayfalar yüklendi.