Kız bebekleri olacaklar isim ne koyacaksiniz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aslıad tarafından oluşturulan Kız bebekleri olacaklar isim ne koyacaksiniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,616 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kız bebekleri olacaklar isim ne koyacaksiniz?
Konbuyu başlatan Aslıad
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan AyşegülAhmt

Canımoğlumnedim💕

Kayıtlı Üye
rank
Kiz anneleri bebislerinizn ismi ne olacak ben kizima Duru Alin ismini koyucam insalllah oglumun ismi yusuf ali uyumlu olsun diye?♡♡♡Nasil sizce :)
Çok güzel isimler allah ismiyle yaşatsın yavrunuzu ben uyumlu ve güzel buldum benim bebegimede bugun gittik doktorumuz kız gibi dedi 10 gün içinde birdaha gidicez bukez babamızla ozaman net gösterir inşallah bu arada kız olursa ben ismini iklima koymayı düşünüyorum canım

Aslıad

Kayıtlı Üye
rank
Çok güzel isimler allah ismiyle yaşatsın yavrunuzu ben uyumlu ve güzel buldum benim bebegimede bugun gittik doktorumuz kız gibi dedi 10 gün içinde birdaha gidicez bukez babamızla ozaman net gösterir inşallah bu arada kız olursa ben ismini iklima koymayı düşünüyorum canım
Cok tesekkur ederim ..Rabbim saglicakla kucaginiza almayi nasip etsin insallah iklima da cok guzelmis.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar