Kız isim önerisi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde kübranur343 tarafından oluşturulan Kız isim önerisi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 359 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kız isim önerisi
Konbuyu başlatan kübranur343
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

kübranur343

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bayanlar kızımıza isim arayışındayız Gökçe olsun istedik 2.isim olsa mu olmasa mu kararsız kaldık yanına yakışır isim önerisi olan var mı bir de Gökçe Duru nasıl olur acaba bilemedim çok kararsızım isim konusunda önerilere açığım

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bayanlar kızımıza isim arayışındayız Gökçe olsun istedik 2.isim olsa mu olmasa mu kararsız kaldık yanına yakışır isim önerisi olan var mı bir de Gökçe Duru nasıl olur acaba bilemedim çok kararsızım isim konusunda önerilere açığım
Benim kız da Gökçe eşraftan hep dediler Gökçeler yaramaz olur diye aldırmadım ama başa gelince anlıyormuş insan siz de hazır olun 🤭 Bizim ki Gökçe Ülkü ama biz uyumuna bakmadık benim hayalim Atatürk’ün manevi kızının adını kızıma koymaktı ondan yani 🧿

kübranur343

Kayıtlı Üye
rank
Çok anlamlı bir düşünce çok da güzel uymuş.Gökçelere de mi yaramaz diyorlar evde de bir abimiz var oda fena alışkın sayılırız 🙂

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Rabbim sağlıkla kucagina almayı nasip etsin inşallah tek haliyle daha güzel

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar