Sorum var Kız mı erkek mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet Arslan tarafından oluşturulan Kız mı erkek mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 893 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kız mı erkek mi
Konbuyu başlatan Demet Arslan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

AdemOya

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar ben 6 aylık hamileyim ultrasonda doktor kız olacağını söyledi ama çevremdeki insanlar karnıma bakarak erkek olucak diyor sizce ultrason da yanlışlık olabilir mi doktor yanlış söylemiş olabilir mi kararsızım. 🤷‍♀️
Doktor ne derse odur bence çünkü cinsiyet ilk 3ayda bile belli oluyor canım, Rabbim sağlıkla kucağa almayı nasip etsin bizeee😍

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Ben de hiç öyle şey lere inanmam bence sende inanma ben her iki oğlumda da okadar çok ekşi şeyler yerdim hiç tatlı yemezdim bizim Bi akraba vardı beraber hamileydik bana derdi benim erkek olacak senin kız olacak benim içinde kız erkek fark etmez yeterki sağlıklı olsun sonra o doğurdu kız ben doğurdum erkek yani Rabbim ne kısmet ederse o yeterki sağlıklı olsun

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Selam kızlar ben 6 aylık hamileyim ultrasonda doktor kız olacağını söyledi ama çevremdeki insanlar karnıma bakarak erkek olucak diyor sizce ultrason da yanlışlık olabilir mi doktor yanlış söylemiş olabilir mi kararsızım. 🤷‍♀️
Kuzum sen doktora bak insanlara deil hep batıl inanç ben sahsen inanmıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.