Kıza hamile olan anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bla bla bla tarafından oluşturulan Kıza hamile olan anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,498 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kıza hamile olan anneler
Konbuyu başlatan Bla bla bla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yaser_akif

Merve5q6 gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Internette edindiqim bilqiye qöre kıza hamileyken sol qöqüs saqdan büýük olurmuş. Durumu böyle olup kıza hamile olan warmı qercekten. Benim durumum sol büyük ama cinsiyetini henüz oqrenemedm 14 haftaliqim 😐
Bende internetten baktım benim de sol göğsüm büyüktü kız bebeğim olacak bence doğru bi bilgi bu👍😊

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bencede öyle bişey yok benimde öyle ama erkek çocuğuna hamileyim 🤭
Allahm hayirlica kucaqna almayi nasip etsin insaAllah 🤲bende erkek cocqna hamilelik yasadm ama ilk olduq hiç dikkat etmedm 🙄
Ben her kontrole gittiğimde hem kendini göstermiyor bacağını kapatıyor hemde kız diyorlar erkek olma ihtimali yok diyor lar yani ne olacağı belli değil en iyisi doğum gerçekleştiğinde ogreniyo insan

Bende internetten baktım benim de sol göğsüm büyüktü kız bebeğim olacak bence doğru bi bilgi bu👍😊
Ay qercekten mi masaAllah 😍☺ rabbim hayrlica bnada nasip eder InsaAllah heweslendim şimdi 🤗🤭

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Internette edindiqim bilqiye qöre kıza hamileyken sol qöqüs saqdan büýük olurmuş. Durumu böyle olup kıza hamile olan warmı qercekten. Benim durumum sol büyük ama cinsiyetini henüz oqrenemedm 14 haftaliqim 😐
Hamilelikle alakası yok cnm normalde de sol göğüs sağdan büyük olr cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar