Kızartma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatma DÜKAR tarafından oluşturulan Kızartma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 944 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızartma
Konbuyu başlatan Fatma DÜKAR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Evlatlarim ❤️❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 20 haftalık hamileyim kahvaltıda Hergun patates kızartması yiyorum tok tutuyo sizce bebeğime zararli mi peynir zeytin çok doyurucu olmuyo fikirlerinize ihtiyacım var
Ben nerdeyse günün tamamı yiyorum 😂😂patates ile aramda farklı bir bağ aşk var şükür bir sorun yok ne şeker çıktı ne başka bir şey hatta oğlumun gelişimi 2 hafta önde canım

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar 20 haftalık hamileyim kahvaltıda Hergun patates kızartması yiyorum tok tutuyo sizce bebeğime zararli mi peynir zeytin çok doyurucu olmuyo fikirlerinize ihtiyacım var
Yok canim ne zarari olacak bebeye zarari yokda sana biraz kilo alidira bilir bende hergun yiyorum

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bende kızartma yi cok severim hic bir sorun olmaz canım sadece yumurta yemeyide ihmal etme kahvaltı da mutlaka protein almalisin gün içinde süt yoğurt tuket bebis icin faydali bende az az sık sık yiyorum bu şekilde ac kalmazsın

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar