Kızçeler bana bir bilgi cinsiyeti nedir sizce 🐣🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Beybisi tarafından oluşturulan Kızçeler bana bir bilgi cinsiyeti nedir sizce 🐣🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,619 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızçeler bana bir bilgi cinsiyeti nedir sizce 🐣🤭
Konbuyu başlatan Beybisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Begüm😊

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bende bugün gittim çıkıntı var iyi baktı erkek dedi yarın ikili tarama var erkege benziyor seninki

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Güzelliklerim Şimdi şöyle bir hafta önce özel hastanede randevum vardı doktorum bebeğin erkek olabileceğini düşündü bir tahmin yürüttü yani, bugün de ikili tarama için devlet hastanesine gittim her şeyi ayrıntılı bir şekilde incelikten sonra doktorum bebeğin kız olduğunu düşünüyorum dedi. kafam allak bullak olduğu sizin bir tahmininiz var mı acaba🥰🥰
Erkek gibi geldi bana da canım Allah gönlüne göre versin sağlıkla gelsin inşallah 🙏☺️

Akmse

Kayıtlı Üye
rank
Güzelliklerim Şimdi şöyle bir hafta önce özel hastanede randevum vardı doktorum bebeğin erkek olabileceğini düşündü bir tahmin yürüttü yani, bugün de ikili tarama için devlet hastanesine gittim her şeyi ayrıntılı bir şekilde incelikten sonra doktorum bebeğin kız olduğunu düşünüyorum dedi. kafam allak bullak olduğu sizin bir tahmininiz var mı acaba🥰🥰
Kac haftalık hamilesin canim küçük haftada yanılma çok olur

Beybisi

Kayıtlı Üye
rank
Bende bugün gittim çıkıntı var iyi baktı erkek dedi yarın ikili tarama var erkege benziyor seninki
Aynen bende ikili taramadaydım bugün, heryerine baktı inceledi kız bebek diye düşünüyorum dedi, benim de kafam karıştı o yüzden🤗
Erkek gibi geldi bana da canım Allah gönlüne göre versin sağlıkla gelsin inşallah 🙏☺️
🥰amin çok teşekkür ederim güzel dileklerin için ❤️
Kac haftalık hamilesin canim küçük haftada yanılma çok olur
14 haftalık 🐣

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Ben erkeğim diye bağırıyor 💙☺️ haber et öğrenince ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar