Kızla memişler ne zaman süt doluyor erken doğum ve sezeryan 🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Acemi anne tarafından oluşturulan Kızla memişler ne zaman süt doluyor erken doğum ve sezeryan 🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,660 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızla memişler ne zaman süt doluyor erken doğum ve sezeryan 🤗
Konbuyu başlatan Acemi anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervegüll

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar 35+3 Dr haftaya gel nst ye göre sancı beklemeden doğuma alırız dedi bu önümüzdeki pazartesi gidicem fakat memişler de süt yok süt değil su bile çıkmıyor bunu nasıl çözerim bilen varmı bebişe zarar vermeden çünkü sezeryan da süt geç geliyormuş birde erken doğum olursa bebişin aç kalmasını istemem 🙄 çünkü hiçbir besin anne sütünü tutmaz 😕
Neden erken doğum olacak normalde 38 hafta 39 hafta oluyor sezaryan neden erken doğum yapacak

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar 35+3 Dr haftaya gel nst ye göre sancı beklemeden doğuma alırız dedi bu önümüzdeki pazartesi gidicem fakat memişler de süt yok süt değil su bile çıkmıyor bunu nasıl çözerim bilen varmı bebişe zarar vermeden çünkü sezeryan da süt geç geliyormuş birde erken doğum olursa bebişin aç kalmasını istemem 🙄 çünkü hiçbir besin anne sütünü tutmaz 😕
Ben erken doğum yaptım 36 haftada humana still tea kaburnu gibi sıcak suya karıştırıp içiyorum değil damla ucunda belirti bile yoktu yoğun bakımda yedi çocuk pompayla sagiyodum çıkan süt yok tü cayi içtikten sonra azar azar gelmeye başladı 4 gün sonra 100 ml süt sagmaya başladım bir hafta sonra tek göğüsten 200 ml süt çıkıyordu ikinciye hamileyim buda sezeryanla olucak yine çaydan alıp icicem ben çok faydasını gördüm umarım seninde işine yarar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar