Kizla yardim edermisiniz kotuyum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Suden.az tarafından oluşturulan Kizla yardim edermisiniz kotuyum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,824 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kizla yardim edermisiniz kotuyum
Konbuyu başlatan Suden.az
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Suden.az

Smyrmry

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben 15 +4 ginluk gebeyim ilk 2 ay bulantim çöktü sonra tamamıyla kesildi şimdi yine başladı çok kötüyüm tamamıyla kesilip tekrar bulantim tavan yaptı normalmi bilen varmi
Kişiden kişiye değişiyor bu bulantı lar normal canım bazısının doğuma kadar sürebilir

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynen aynısı benimde bir yandan korkuyom ilk çocuğum olcak 3 tane kaybettik kötü birseymi oluyor diye korkuyorum
Yok yok olmaz merak etme canım sakınma hepsi öyle olacak diye birşey yok rabbim birdaha yaşatmasın bulantidan hiç birşey olmaz benim serumla beslenen arkadaşlarım vardı kaç ay yiyemediler birşey olmadı doğum yaptılar

Suden.az

Kayıtlı Üye
rank
Oturur pozisyonda yat . İlik süt iç soluna donerek yat . Yatmadan 1 saat once birsey yeme su haric . Aksam yemeginden sonra asit yapicak seylerde yeme . Ben meyveli kefir icerek rahatliyordum
Bugün denicem dedillerinizi teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok iyi anlıyorum seni benim 5 ay bitecek kusmalarim daha bitmedi Çok zor bi durum
İnşallah herkezinki biter
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok yok olmaz merak etme canım sakınma hepsi öyle olacak diye birşey yok rabbim birdaha yaşatmasın bulantidan hiç birşey olmaz benim serumla beslenen arkadaşlarım vardı kaç ay yiyemediler birşey olmadı doğum yaptılar
Allahim insalh canim benim çok saol Allah razı olsun

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Oturur pozisyonda yat . İlik süt iç soluna donerek yat . Yatmadan 1 saat once birsey yeme su haric . Aksam yemeginden sonra asit yapicak seylerde yeme . Ben meyveli kefir icerek rahatliyordum
Rica ederim gecmis olsun rahat gebelik gecirmenizi dilerim insallah 🤍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar