Kızlaaaarrr🥺🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan Kızlaaaarrr🥺🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,148 kez görüntülenmiş, 88 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlaaaarrr🥺🥺
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Son düzenleme:

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Yaa kuzum nasip ya
canım şimdi sağlık ocağından geliyorum kan verdim pazartesi günü çıkacak sonuç öğleden sonra birde inmisken eczaneden nir tane daha idrar testi aldım sabah erken ilk onu yapıcam tam belli olur ama sağlık ocağındaki hemşire ile konuştum dediki 100 de 90 hamilesin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
canım şimdi sağlık ocağından geliyorum kan verdim pazartesi günü çıkacak sonuç öğleden sonra birde inmisken eczaneden nir tane daha idrar testi aldım sabah erken ilk onu yapıcam tam belli olur ama sağlık ocağındaki hemşire ile konuştum dediki 100 de 90 hamilesin
Nasip kuzum bu işler insan bilemiyor bende kızım doğduktan sonra dedim 5 sene falan artık düşünmüyorum diye 5 ay sonra 1 aylık gebe olduğumu öğrendim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Nasip kuzum demeknki dediğim gibi minipin bu dünyada yiyecek ekmeğı varmış 😍 hayırlısı ile sağlıklı bir şekilde gelsin inşallah 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kan sonucu çıkınca haber ett 😍😍

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Nasip kuzum demeknki dediğim gibi minipin bu dünyada yiyecek ekmeğı varmış 😍 hayırlısı ile sağlıklı bir şekilde gelsin inşallah 🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kan sonucu çıkınca haber ett 😍😍
aynen öyle canım aminnn 🥰 veririm tabiki haber

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar