Kızlaaaarrr🥺🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan Kızlaaaarrr🥺🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,140 kez görüntülenmiş, 88 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlaaaarrr🥺🥺
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Eşin yardım eder demi
yardımcı oluyor canım çok şükür yemekleri doğum yaptıktan sonra çoğunlukla o yaptı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yasin gençken iyidir çocuk ben 37 ikinci çocuğumu Allah nasip ederse bir ay sonra elime alicam ama yaş geçti üçüncü olurmu olmazmi 40 buluruz o yüzden genckken daha güzel çocuk olayı
aynen aslında haklısın bu konuda gerçekten ablam da dedi hepsini bi kerede büyüt yasin genç ilerde kimse bilmez 3 çocuk annesi olduğunu düşünsene ben 23 yaşındayım suan 30 yaşında kızlarım biri 9 biri 7 biri 6 yaşında olacak 30 yaşında bir görümcem var o daha bekâr yanı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
yardımcı oluyor canım çok şükür yemekleri doğum yaptıktan sonra çoğunlukla o yaptı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

aynen aslında haklısın bu konuda gerçekten ablam da dedi hepsini bi kerede büyüt yasin genç ilerde kimse bilmez 3 çocuk annesi olduğunu düşünsene ben 23 yaşındayım suan 30 yaşında kızlarım biri 9 biri 7 biri 6 yaşında olacak 30 yaşında bir görümcem var o daha bekâr yanı
Allah razı olsun kuzum 🤲🏻 esinden en azından yardımcı oluyorsa sıkıntı çok çekmezsin.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar