Kızlaaaarrr🥺🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Sümeyraaa🤍 tarafından oluşturulan Kızlaaaarrr🥺🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,158 kez görüntülenmiş, 88 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlaaaarrr🥺🥺
Konbuyu başlatan Sümeyraaa🤍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
aslında ben hiç istemiyorum kalmasını kalirsada geçici olarak bebek biraz buyuyene kadar ama ben istemiyorum kimsenin minnetini sonradan ben ikinciye nasil bakıyorsam 3.yede bakarım Allah yardımcı oluyor
Orası öyle kuzum da bir de onu babaannesşne bırakınca gökçe nın psikolojiaini düşünmek gerek bebekler yani çocuklar bizden daha değişik düşünüyor( onu istemediğinizi yada bir bana mı bakamadılad gibi şeyler düşünebilir ileride) sadace fikir olsun diye dedim tabi annesi olarak sen daha iyi bilirsin balım

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Bi bildiği var rabbimin.benim kızlarında doğum günlerinin arasında 13 gün fark kızım 3aylıkkan hamile kaldım.böylesi daha iyi ama hep bir aradalar
benimde iki kızım arasında 19 gün var niri 23 Mart biri 4 mart
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Orası öyle kuzum da bir de onu babaannesşne bırakınca gökçe nın psikolojiaini düşünmek gerek bebekler yani çocuklar bizden daha değişik düşünüyor( onu istemediğinizi yada bir bana mı bakamadılad gibi şeyler düşünebilir ileride) sadace fikir olsun diye dedim tabi annesi olarak sen daha iyi bilirsin balım
aynen öyle bende aynısını düşünüyorum birde Gökçe biraz diğer çocuklara göre daha hassas yemeği içmesi olsun biz onun üstüne daha çok titriyoruz kıyamıyoruz benim aklim heo onda kalır sürekli yapamam ben istesemde eşim asla izin vermez o benden 10 kat daha düşkün kizimda babasina yani düşün Ramazan ayinda ben iftardan sonra uyumak istiyordum esimde iftardan sonra çıkarıyodu dışarı gökçeyi gorumcemlere bırakıyordu 2 saat filan ben uyuyamiyordum gözüm gökçeyi arıyordu boğazım doluyordu eşime mesaj atiyordm gökçeyi getir hemen diye sanki gidince hic gelmiyecek gibi hissediyordum hiç ayrı kalmadigimiz için bana tuhaf geliyordu görümceme durmadan mesajlar atıyordum gokce napıyo yemek yedimi ne yedi diye o iki saat bitmiyordu

Bebeğin bi aylıkken mi hamile kaldın. Hayırlısı olsun olmuş artık.
hayır 2 aylıkken

aynen öyle bende aynısını düşünüyorum birde Gökçe biraz diğer çocuklara göre daha hassas yemeği içmesi olsun biz onun üstüne daha çok titriyoruz kıyamıyoruz benim aklim heo onda kalır sürekli yapamam ben istesemde eşim asla izin vermez o benden 10 kat daha düşkün kizimda babasina yani düşün Ramazan ayinda ben iftardan sonra uyumak istiyordum esimde iftardan sonra çıkarıyodu dışarı gökçeyi gorumcemlere bırakıyordu 2 saat filan ben uyuyamiyordum gözüm gökçeyi arıyordu boğazım doluyordu eşime mesaj atiyordm gökçeyi getir hemen diye sanki gidince hic gelmiyecek gibi hissediyordum hiç ayrı kalmadigimiz için bana tuhaf geliyordu görümceme durmadan mesajlar atıyordum gokce napıyo yemek yedimi ne yedi diye o iki saat bitmiyordu

hayır 2 aylıkken 1 aylık olamaz zaten 40 i cikmadan helal olmuyorsun birde 40 gun kanamam da vardi 40 gune kadar

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

hayır 2 aylıkken
Yaa anne olmak böyle bir şey işte Rabbim hiç ayırmasın sizleri 🤲🏻

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
korunmadim cnm

aminn inşallah 🙏 senide evladina bağışlasın derdini göstermesin inşallah ömrü boyunca 🤲 kayra bey nasıl 🥰 nasıl gidiyor annelik senin gaz sorunu varmı bebeğin
Ayy çok Güzel gidiyor yok şükür gaz sorunu bende olmasın diye her şeyi yapıyorum kayısı suyu fılsn gaz yapabilecek yemeklerden uzak duruyorum tek sıkıntı çok ağlıyor 😂😂

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
korunmadim cnm

aminn inşallah 🙏 senide evladina bağışlasın derdini göstermesin inşallah ömrü boyunca 🤲 kayra bey nasıl 🥰 nasıl gidiyor annelik senin gaz sorunu varmı bebeğin
Korunsaydin keşke kuzum bebeğin daha çok küçük ..ama kısmeti varmış demek ki sağlıkla doğsun bebeğin ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.