Sorum var Kızlaaar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tunarın annesi tarafından oluşturulan Kızlaaar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 930 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlaaar
Konbuyu başlatan Tunarın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tunarın annesi

Tunarın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sigara kullanmıyorum ama eğer içseydim hamileyken bırakırdım tiksinme filan olmadımı canım bence bebeğin ićin hiç içme oda zarar görüyor
Tiksinme olmuyo malesef.bırakmayı düşünüyorum bende
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sigaranın zararını söylemicem zaten biliyorsun canım bebegini düşün canın istediğinde kuruyemiş faydalı şeyler ye
Aynen çok zararlı biliyorum.çekirdek aldımda çekirdek işleyim diye.bakalım nasıl olcak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sigaranın zararını söylemicem zaten biliyorsun canım bebegini düşün canın istediğinde kuruyemiş faydalı şeyler ye
Aynen çok zararlı biliyorum.çekirdek aldımda çekirdek işleyim diye.bakalım nasıl olcak
Hamilelik bir tarafa normalde de içmiyorum.
Oh en iyiside o işte

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar hamilelikte sigara içiyomusunuz?
Kuzum ben hamile kalmadan önce 1 gunde nerdeyse 2 paket içiyordum ama kızıma hamile kaldıktan sonra onu zehirlemek istemedim ve vicdan azabından bıraktım ona birşey olur diye şuan 3 aylık olucak ve halen kullanmıyorum emziriyorum bence sende bırak canım birakabiliyosan

Tunarın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bırakmak için elimden geleni yapıyorum canım
Kuzum ben hamile kalmadan önce 1 gunde nerdeyse 2 paket içiyordum ama kızıma hamile kaldıktan sonra onu zehirlemek istemedim ve vicdan azabından bıraktım ona birşey olur diye şuan 3 aylık olucak ve halen kullanmıyorum emziriyorum bence sende bırak canım birakabiliyosan
Kuzum ben hamile kalmadan önce 1 gunde nerdeyse 2 paket içiyordum ama kızıma hamile kaldıktan sonra onu zehirlemek istemedim ve vicdan azabından bıraktım ona birşey olur diye şuan 3 aylık olucak ve halen kullanmıyorum emziriyorum bence sende bırak canım birakabiliyosa

Tüm sayfalar yüklendi.