Sorum var Kızlaaar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tunarın annesi tarafından oluşturulan Kızlaaar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 930 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlaaar
Konbuyu başlatan Tunarın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tunarın annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bu gün kullanmadım hiç.bakalım nolcak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen.bakalım nasıl olcak canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen.bakalım nasıl olcak canım

Bu gün içmedim bende.baş ağrısı var ya.iyi değilim gibi.içsem rahatlıycam gibi
Sakin oype dusunme iradeli ol bak ben eşime gaz vere vere nerdeyse 17 yıldır içtiği sigrayi 1 haftadır ağzına almıyor iradeli ol canım eşim canı cekyikte sakiz kuru yemiş , fındık yedi çekirdek baya iyi geliyor inşallah sende bırakırsın 🤲🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayşem enişte nasıl bıraktı bende eşime biraktirmak istiyorum 🤔😌😕🧐
Valla ben ilk dedim ki aylık 1 .000 TL gidiyor onu ona harcsmasak daha yararlı bir şeye kullanabiliriz hem Kayra dumandan etkilenmese bile yanında içmiyor çünkü kokusu üstüne siniyor ondan etkilenir ben bile etkileniyorum dedim tamma bu son paket etti 8 gündür içmiyor sigarwyi tabi bende baya destek oluyorum sigara içmeyince hemen sinirlwniyor huyuna gidiyorum şükür suanlik sıkıntı yok cani cektikte çay kahvet yemek ne isterse önünde

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Valla ben ilk dedim ki aylık 1 .000 TL gidiyor onu ona harcsmasak daha yararlı bir şeye kullanabiliriz hem Kayra dumandan etkilenmese bile yanında içmiyor çünkü kokusu üstüne siniyor ondan etkilenir ben bile etkileniyorum dedim tamma bu son paket etti 8 gündür içmiyor sigarwyi tabi bende baya destek oluyorum sigara içmeyince hemen sinirlwniyor huyuna gidiyorum şükür suanlik sıkıntı yok cani cektikte çay kahvet yemek ne isterse önünde
Çok sevindim Ayşem darısı bizim başımıza inşallah kuzum @Kayra'nın Annesi 💕

Tüm sayfalar yüklendi.