Sorum var Kızlaaar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tunarın annesi tarafından oluşturulan Kızlaaar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 938 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlaaar
Konbuyu başlatan Tunarın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tunarın annesi

Cemre

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamilelikte sigara içiyomusunuz?
Ben içtim ama benide anksiyete bozukluğu var panik atak var doktorlada konuşmuştum içmemek için kendimi sıktığım zaman kasılmalarım oldu panik atağım çok fazla tutuyordu saatlerce ağlama krizlerim falan sancılarım artıyordu günde 3 yada 4 en fazla öyle içtim çok şükür oğlum sağlıklı doğdu iki aylığız şimdi ☺️ ama yinede en sağlıklısı bırakmak tabi ☺️

Tunarın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben kullanmıyorum ama bebişinin sağlığı için bence bırakmayı dene😊🙏🏻
Bu gün kullanmadım hiç.bakalım nolcak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hımm anladim.kzuum evde ağzına sürekli birşeyler at aklıma geldikçe sakız çiğne evde kendine uğraş bulabilirsin canım
Aynen.bakalım nasıl olcak canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hımm anladim.kzuum evde ağzına sürekli birşeyler at aklıma geldikçe sakız çiğne evde kendine uğraş bulabilirsin canım
Aynen.bakalım nasıl olcak canım
Ben içtim ama benide anksiyete bozukluğu var panik atak var doktorlada konuşmuştum içmemek için kendimi sıktığım zaman kasılmalarım oldu panik atağım çok fazla tutuyordu saatlerce ağlama krizlerim falan sancılarım artıyordu günde 3 yada 4 en fazla öyle içtim çok şükür oğlum sağlıklı doğdu iki aylığız şimdi ☺️ ama yinede en sağlıklısı bırakmak tabi ☺️
Bu gün içmedim bende.baş ağrısı var ya.iyi değilim gibi.içsem rahatlıycam gibi

Tüm sayfalar yüklendi.