Kızlaaarrr merhaba

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senem Uluçay tarafından oluşturulan Kızlaaarrr merhaba başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,643 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlaaarrr merhaba
Konbuyu başlatan Senem Uluçay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İlla ki yaptırmak zorunda mıyız detaylı ultrasonu
Mecburi değil canım ama tavsiye ediyor drlar bebeğin herşeyine bakılıyor bütün organlarına kalbi beyni bütün gelişimi net görülüyor ben pimpirikliyim biraz bişey varsa da erken öğrenip tedbir almak daha iyidir diye düşünüyorum o yüzden gereken herşeyi yaptırıyorum diğer gebeliklerimde de yaptırdım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Arayıp oradaki devlet hastanesindende randevu alabilirsin canım kaç haftalık şuan bebeğin 1 ay kalacakmışsın illa randevu bulursun o zamana kadar

Senem Uluçay

Kayıtlı Üye
rank
Mecburi değil canım ama tavsiye ediyor drlar bebeğin herşeyine bakılıyor bütün organlarına kalbi beyni bütün gelişimi net görülüyor ben pimpirikliyim biraz bişey varsa da erken öğrenip tedbir almak daha iyidir diye düşünüyorum o yüzden gereken herşeyi yaptırıyorum diğer gebeliklerimde de yaptırdım

Arayıp oradaki devlet hastanesindende randevu alabilirsin canım kaç haftalık şuan bebeğin 1 ay kalacakmışsın illa randevu bulursun o zamana kadar
Şuan 18 haftalık hamileyim teşekkür ederim

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben konyada oturuyorum 8 haziran da detaylı ultrasonum var ama Kayseriye gideceğiz bir aylığına ben Kayseri de nasıl randevu alabilirim detaylı ultrason için
Canım hüma kadın hastalıkları ve dogum hastanesi var orayı ara detaylı ultrason İcin randevu alacağını soyle radyoloji bolumu bakıyor Bilal arık diye Bı doktor ucret 200 TL 30 dk herseyıne bakıyor ilgilenmesi cok iyi tavsiye ederim

Ben orda yaptırdım kalp damarı idrar kesesi damarlarına kadar bakılmıs doktorum sonuca bakınca herseyıne cok iyi bakılmıs dedi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar