Kızlaarr bişey sorucam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Kızlaarr bişey sorucam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,106 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlaarr bişey sorucam
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Ya bu herif benim kafamı karıştırıyor. Bana bugün dedi ki yaşın geçiyor tahammülün azalacak çok uzatmadan gel 2. Yi yapalım diyor aralıkta 32 yaşıma giricem bilmeyenler için bir oğlum var şubatta 2 yaşına girecek. Ben geç mi kalıyorum sanki bence geç değil yani çok tahammüllü bir insanda değilim gerçi şuanda ileride daha beter olur muyum sizce

Ya bu herif benim kafamı karıştırıyor. Bana bugün dedi ki yaşın geçiyor tahammülün azalacak çok uzatmadan gel 2. Yi yapalım diyor aralıkta 32 yaşıma giricem bilmeyenler için bir oğlum var şubatta 2 yaşına girecek. Ben geç mi kalıyorum sanki bence geç değil yani çok tahammüllü bir insanda değilim gerçi şuanda ileride daha beter olur muyum sizce.
Bugün hamile kalirsan 9 ay sonra oğlun 2 yaşını da geçmiş olacak.
Ara koymamak mantıklı bence çünkü insan bakamıyor çok zorlanıyor. Bide belki çok geç hamile kalacaksın bilemeyiz. İlk gebeliğim de hemen kaldım 2.ye 2 yil sürdü hemen hemen hamile kalamadm birde böyle düşün

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ya bu herif benim kafamı karıştırıyor. Bana bugün dedi ki yaşın geçiyor tahammülün azalacak çok uzatmadan gel 2. Yi yapalım diyor aralıkta 32 yaşıma giricem bilmeyenler için bir oğlum var şubatta 2 yaşına girecek. Ben geç mi kalıyorum sanki bence geç değil yani çok tahammüllü bir insanda değilim gerçi şuanda ileride daha beter olur muyum sizce.
Kuzum bence de eşini dinle arayı çok fazla da uzatma

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Bugün hamile kalirsan 9 ay sonra oğlun 2 yaşını da geçmiş olacak.
Ara koymamak mantıklı bence çünkü insan bakamıyor çok zorlanıyor. Bide belki çok geç hamile kalacaksın bilemeyiz. İlk gebeliğim de hemen kaldım 2.ye 2 yil sürdü hemen hemen hamile kalamadm birde böyle düşün
Kuzum bence de eşini dinle arayı çok fazla da uzatma
Aslında bende aynı şeyleri düşünüyorum falan ama oğlum hiperaktif benim ne uyuyor ne duruyor sabah 7 den akşam 12 ye kadar ayakta ve gün içinde toplasan 10 dk oturuyor yani çocuğa bakamamaktan değil de urazı zaptedememekten korkuyorum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aslında bende aynı şeyleri düşünüyorum falan ama oğlum hiperaktif benim ne uyuyor ne duruyor sabah 7 den akşam 12 ye kadar ayakta ve gün içinde toplasan 10 dk oturuyor yani çocuğa bakamamaktan değil de urazı zaptedememekten korkuyorum
Anlıyorum kuzum iki çocuk aynı anda büyütmek Zor gerçekten ben 1 hafta önce doğum yaptım 1 haftalık oğlum kızımda 14 aylık daha gerçekten zorluğu çok ama bir o kadar da güzel bir duygu 🥰🥰 beraber büyüyecekler birbirlerine arkadaş sırdaş olucaklar bide öyle düşün yani

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Anlıyorum kuzum iki çocuk aynı anda büyütmek Zor gerçekten ben 1 hafta önce doğum yaptım 1 haftalık oğlum kızımda 14 aylık daha gerçekten zorluğu çok ama bir o kadar da güzel bir duygu 🥰🥰 beraber büyüyecekler birbirlerine arkadaş sırdaş olucaklar bide öyle düşün yani
Ay böyle diyince de ne güzel diyorum işte. Kızın nasıl peki sakin mi hareketli mi benimkini görsen adam bi uykudan uyanıyor sanki uyumamış gözleri bile fıldır fıldır bebeklerde ki uyku mahmurluğunu görmedim daha 😂😂

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Oğlun da maşallah büyümüş ben olsam düşünürdüm artık 2.yi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ay böyle diyince de ne güzel diyorum işte. Kızın nasıl peki sakin mi hareketli mi benimkini görsen adam bi uykudan uyanıyor sanki uyumamış gözleri bile fıldır fıldır bebeklerde ki uyku mahmurluğunu görmedim daha 😂😂
Yani kızım çok hiperaktif de deil çok sakin de deil dışardan bakan insanların dediğine göre kızım yaşına göre gayet usluymus 🤷 öyle diyorlar ama bana göre normal yani ikisinin arasi bişey

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar