Kızlar 1 cm açıklık varken ne zaman doğum yaptiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde F♾️E♾️A tarafından oluşturulan Kızlar 1 cm açıklık varken ne zaman doğum yaptiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,631 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 1 cm açıklık varken ne zaman doğum yaptiniz
Konbuyu başlatan F♾️E♾️A
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedazh

F♾️E♾️A

Kayıtlı Üye
rank
Benim esim askeerdeydi normal rutin is qorurdum eşim daqıtima qeldi 10 qünlüqne 10 qün boyunca haret yürüyüş suquat yaptım qideceqi qün kontrolum wardi tam 40 haftaliktm 4 cm acilmam olmstu doquma almslardi. Eşim 10qunde babalik izni alıp kalmıştı . 🤗 Yani bol bol hareket halinde olursaniz baslatrsinz sannimca doqumu😊
Ya bilmiyorum çok stres yaptım günde 1 saat yürüyüş yapıyorum az mı acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

2 cm açılma ile 2 hafta bekledim
Benmde öyle olucak gibi

Benmde öyle olucak gibi
Merhaba benim 1 ccm açıklık vardı eve göndeedi doktor üç gün sonra 5 cm ulaştı öyle doğuma aldılar
İnşallah sağ salim benim bebiste gelir Allah'ın izniyle

Benmde öyle olucak gibi
Merhaba benim 1 ccm açıklık vardı eve göndeedi doktor üç gün sonra 5 cm ulaştı öyle doğuma aldılar
Ilk doğumda 12 saat sonra ikincide 5 saat sonra doğum yaptım
Ya maşallah

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Ya bilmiyorum çok stres yaptım günde 1 saat yürüyüş yapıyorum az mı acaba

Benmde öyle olucak gibi

Benmde öyle olucak gibi

Benmde öyle olucak gibi

Ya maşallah
Bende pazartesi günü dr çatı muayenesi yaptı 2,5 cm açıklık var dedi 3,4 güne doğar dedi sancılarım oluyor sguat yapıyorum çok hurma yiyorum merdiven inip çıkıyorum ama bilmiyorum halen giden gelen yok salı günü kontrole gideceğim . Halbuki 2. Doğumum ama neden açılmam hızlı ilerlemiyor bilmiyorum

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 1 cm açıklık varken ne zaman doğum yaptıniz acaba bilgisi olan var mı
Benim ilk doğumumdu sabah muanede 1 cm acilmam olduğu söylendi vede doğumun hemen olmayacağını genelde ilk gebeliklerde birkaç gün sürebilir dedi bende hastanede yatıyordum çevremdeki insanlar 1 cm açılma birkaç gün sürer dediler ta ki ben o günün gecesi 3.30 da doğum haneye 8 cm açılma ile gittim hemşire şok olmuştu 1 cm den 8 cm olmasina😆 şuan 2 haftaligiz bebegmle😍

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk doğumumdu sabah muanede 1 cm acilmam olduğu söylendi vede doğumun hemen olmayacağını genelde ilk gebeliklerde birkaç gün sürebilir dedi bende hastanede yatıyordum çevremdeki insanlar 1 cm açılma birkaç gün sürer dediler ta ki ben o günün gecesi 3.30 da doğum haneye 8 cm açılma ile gittim hemşire şok olmuştu 1 cm den 8 cm olmasina😆 şuan 2 haftaligiz bebegmle😍
Özel bişey yaptın mı bacım açılma için benim 2. Çocuk 2,5 cm açıklıkla 4 gündür bekliyorum

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bende pazartesi günü dr çatı muayenesi yaptı 2,5 cm açıklık var dedi 3,4 güne doğar dedi sancılarım oluyor sguat yapıyorum çok hurma yiyorum merdiven inip çıkıyorum ama bilmiyorum halen giden gelen yok salı günü kontrole gideceğim . Halbuki 2. Doğumum ama neden açılmam hızlı ilerlemiyor bilmiyorum
Kaç haftaliksnz siz kaç haftada çatı muanesi napildi

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
38 haftamdayım 36,3 haftadayken çatı muayenem oldu 2 seferdir bakıyor doktorum açılma ilerliyormu diye
Bende en son 35+5te qittim yapılmadı 2ci qebeliqim. Şuan 36+6daym haftaya qitcem bnde merak ettim benimde ilk qebelqmde 36 haftalikken 2cm acilmam olmuştu üstüne düşüp hareket ettikçe 1 hafta içinde doqumum olmustu 40 haftamda. 38 oluyum öyle yapayım yine diyrum ama baklm sıcak duş alın eqilip kalkın sürekli

Ipekdilan123

Kayıtlı Üye
rank
Özel bişey yaptın mı bacım açılma için benim 2. Çocuk 2,5 cm açıklıkla 4 gündür bekliyorum

Yok canm yapmadım bende sasrdm gecesi doğumum olunca herkez hastanede yürüyüş yapıyordu ben uzanıyordum 39. Haftamda hurma yemeye başladım günde 5 6 tane onun disinda bisey yapmadım

Tüm sayfalar yüklendi.