Kızlar 2 test yaptım böyle çıktı ama yarın adet günüm sancım var yoksa adet mi olacağım???

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Aysegulay tarafından oluşturulan Kızlar 2 test yaptım böyle çıktı ama yarın adet günüm sancım var yoksa adet mi olacağım??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,706 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar 2 test yaptım böyle çıktı ama yarın adet günüm sancım var yoksa adet mi olacağım???
Konbuyu başlatan Aysegulay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur Toygar Tıraz

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Benimde sancim olmuştu adet olcakmis gibi ama hamile olduğumu iğrendim ilk hamileliğimde ikinciye hamileyim şu anda bunda öyle olmadi ama 🙂
Bende aynı şekilde ilk gebeliğimde 4 gün felan kasıklarım ağrıdı adet olacahimmsandim sonra birden geçti. 2. Gebeliğimde hiç olmadi sancı , 2. Gebeligimi sabah mideme giren o tanıdık bulantı ve kramp hissiyle anladım. :)

Asoş

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynı şekilde ilk gebeliğimde 4 gün felan kasıklarım ağrıdı adet olacahimmsandim sonra birden geçti. 2. Gebeliğimde hiç olmadi sancı , 2. Gebeligimi sabah mideme giren o tanıdık bulantı ve kramp hissiyle anladım. :)
Benimde var bulantilarim hala da geçmedi ilkinde hiç bişeyim yoktu bunda çok değişik oldum 🤷‍♀️🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar