Kızlar 34+5 bebeğim doğdu dua edin ağrım çok 😩😩😩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esoşe tarafından oluşturulan Kızlar 34+5 bebeğim doğdu dua edin ağrım çok 😩😩😩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,370 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 34+5 bebeğim doğdu dua edin ağrım çok 😩😩😩
Konbuyu başlatan Esoşe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elifavsar

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar duanıza ihtiyacım var,bebeğim 34+5 erken doğdu biraz, acil sezeryana alındım sancılarım dinmeyince bugün çıktık hastaneden ,,çok şükür bebeğim iyi Allah hepinize hayırlı zamanında doğumlar nasip etsin inşallah🤲😩
Maşallah Allah analı babalı büyütsün. Gözünüz aydın 🥰 Allahim yardımcın olsun 🙏🙏 sezeryan konusunda bilgim yok ama sanırım üşütme derler ani hareketler etme derler duyduklarım bu yavaş hareket etmen gerekli sanırım. Ama geçecek en basiti bunu bil en fazla sürse sürse 3-5 gün sürecek. Allah'a sığınarak bol bol dua et yavruna sarıl kokusunu içine çek huzur verecek sana inanıyorum 🙏🙏

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar duanıza ihtiyacım var,bebeğim 34+5 erken doğdu biraz, acil sezeryana alındım sancılarım dinmeyince bugün çıktık hastaneden ,,çok şükür bebeğim iyi Allah hepinize hayırlı zamanında doğumlar nasip etsin inşallah🤲😩
Rabbim saglikla kucagina almani nasip etmis canim erkende olsa . Allah agrilarini sizilarinindindirsin . Bebeginle guzel gunler seni bekliyor 🥰 bunu dusun canim . Gozunun onunde milim milim buyuyecek 😍 tez vakitte şifalan toparlan canim . Bebeginizle beraber saglikli mutlu huzurlu yuvaniz olsun omru bereketli olsun yavrumun 😘🥰😘❤️

...

Moderator
Mod
rank
Hem Geçmiş olsun canım.Hemde gözünüz aydın.İyi olmanıza çok sevindim.Neden erken doğum oldu.kaç kilo doğdu kuzum.💐

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür ıkınızde iyisiniz hamdolsun cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar