Kızlar 38+3 ve Yatış

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar 38+3 ve Yatış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,534 kez görüntülenmiş, 148 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kızlar 38+3 ve Yatış
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Gördün canım minicik görsen o kadar küçüktü ki 🥺🥺. Anne karnında doğum esnasında su yutmuş onu ciğerinden atamamış o yüzden solunum sıkıntısı yaşamış miniğim resmen dondurma bebek gibiydi kızlar 🥺🥺bir an oyuncak sandım bu benim mi dedim o kadar küçük ki . Şükür şuan solunumu daha iyiyw gidiyor dediler yarın daha da iyi olursa ilk emzirme olacakmış 🤲🏻. İnşallah birde kanında enfeksiyon çıkmış eğer yarın ki kan sonucu enfeksiyon değeri yükselmezse antibiyotik başlanmayacak ama değer yükselirse antibiyotik tedavisi alacakmış 🥺🥺
Hayırlı akşamlar Ayşenur nasılsınız iyimisiniz minik kuşum nasıl çıktınız mı hastaneden ağrın var mı Rabbim Sağlık versin inşallah ikinizede,İ 🫶🫶 çok öpüyorum sizi ❤️😚

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Amin baharım amin saat 18:00 da yine gittim emzirdim gazını çıkardım sonra altını aldım sesime tepki verip ben girince uyuyordu ben hemşirelerle konuşunca ağlamaya başladı. Kucağıma aldım 🤭🤭 sol göğüsümi tutmuyor ama olsun . Buna şükür sağı tutuyor ne kadar gelirse artık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok birtanem değil pazartesi doktoe bilgi verecekmiş . Cumartesi pazar bilgi verilmiyormuş

Allah razı olsun canım benim ❤️

Evet canım doktor zaten o yüzeen pompa ile sağım yapmama izin vermiyor sütün var el ile sağım yao dedi .
Maşallah cnm benim Allah esirgesin ♥️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Oyyy maşallah canım benim zamanla emer iyi olsunda peki nezaman ćıkarıcaklar yoğun bakımdan bellimi canm
Yok birtanem daha belli değil pazartesi doktoru ile görüşeceğiz inşallah 🙏🏻

Hayırlı akşamlar Ayşenur nasılsınız iyimisiniz minik kuşum nasıl çıktınız mı hastaneden ağrın var mı Rabbim Sağlık versin inşallah ikinizede,İ 🫶🫶 çok öpüyorum sizi ❤️😚
Hayırlı akşamlar kuzum . Şükür ben turp gibiyim ağrım sızım yok. Prenses de iyiye gidiyor dedi dotkoe düne göre daha iyi dedi . Hasteneden ne zaman çıkacağımız belli değil şimdilik

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Yok birtanem daha belli değil pazartesi doktoru ile görüşeceğiz inşallah 🙏🏻

Hayırlı akşamlar kuzum . Şükür ben turp gibiyim ağrım sızım yok. Prenses de iyiye gidiyor dedi dotkoe düne göre daha iyi dedi . Hasteneden ne zaman çıkacağımız belli değil şimdilik
Hayırlısı olsun ozamana kadar biraz daha toparlanır sende biraz daha iyi olursun buna şükür zor anlar geçti şimdi emzirme saatide olsa bebeğini görebiliyorsun yanına gidince bol bol kokla prensesi benim yerime ❤şimdi mis gibi kokuyordur 😍😍😘😘😘

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Hayırlısı olsun ozamana kadar biraz daha toparlanır sende biraz daha iyi olursun buna şükür zor anlar geçti şimdi emzirme saatide olsa bebeğini görebiliyorsun yanına gidince bol bol kokla prensesi benim yerime ❤şimdi mis gibi kokuyordur 😍😍😘😘😘
Ah keşke koklamama izin verseler. Maskeyi indirmemiz yasak 🥺

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah baharım inşallah 🙏🏻 tek duam o şuan sağ salim dört kişilik çekirdek ailemize dönmek 🙏🏻
Donersin bacim, birazcik sabir. Benim bebegim de ayni sorunla yogun bakima alinmisti. Cigerlerinde su olup enfeksiyon kapmayan cocuk sayisi cok azmis, insallah senin prensesin o azinlikta olur. Benimki olamamisti, antibiyotik tedavisi sonucunda kavusmustuk. Ama masallah seninki hemen anne sutu ile beslendigi icin hizli iyilesir ve cabucak kavusursunuz ☺️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Donersin bacim, birazcik sabir. Benim bebegim de ayni sorunla yogun bakima alinmisti. Cigerlerinde su olup enfeksiyon kapmayan cocuk sayisi cok azmis, insallah senin prensesin o azinlikta olur. Benimki olamamisti, antibiyotik tedavisi sonucunda kavusmustuk. Ama masallah seninki hemen anne sutu ile beslendigi icin hizli iyilesir ve cabucak kavusursunuz ☺️
İnşallah canım inşallah 🙏🏻.bakalım pazartesi belli olacak enfeksiyon kapıp kapmadığı. Zaten kaptı ise 1 haft garanti yatar dedi doktor

Tüm sayfalar yüklendi.