Kızlar 38+3 ve Yatış

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar 38+3 ve Yatış başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,527 kez görüntülenmiş, 148 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kızlar 38+3 ve Yatış
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Yok birtanem daha belli değil pazartesi doktoru ile görüşeceğiz inşallah 🙏🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı akşamlar kuzum . Şükür ben turp gibiyim ağrım sızım yok. Prenses de iyiye gidiyor dedi dotkoe düne göre daha iyi dedi . Hasteneden ne zaman çıkacağımız belli değil şimdilik
Bunada şükür bitanem sen iyisen herşey yoluna girecek inşallah prensesini de alıp evinize gitceksiniz ben inanıyorum herşey güzel olacak 😚😚

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bunada şükür bitanem sen iyisen herşey yoluna girecek inşallah prensesini de alıp evinize gitceksiniz ben inanıyorum herşey güzel olacak 😚😚
Ay çok mutluyum bugün burundan oksijeni kesmişker direk küvezden alıyormuş oksijeni . Doktor yarın ne diyecek bakalım ama sanırım bu minikte abisi gibi uzamış sarılık olacak gözleri sarılık olmuş çünkü

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Ay çok mutluyum bugün burundan oksijeni kesmişker direk küvezden alıyormuş oksijeni . Doktor yarın ne diyecek bakalım ama sanırım bu minikte abisi gibi uzamış sarılık olacak gözleri sarılık olmuş çünkü
Kuvezde kalan cocuklarin bircogu devamli anne sutunden vitaminleri alamadigi icin maalesef uzamis sariliga yakalaniyormus. Ama anne sutunu devamli almaya basladigi gibi düzeliyorlar cok şükür. Can sikacak bir durum yok. Pazartesi günü Allah'ın izniyle kavusursunuz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
İnşallah olmaz eğer yanına verirlerse sürekli emzirirsin sarılık geçer canm
Uzamış sarılıısa geçmez kuzum Kayra dan tecrübeliyiz ki bunun da uzamış sarlık olma ihtimali yarı yarıya dedi doktor

Kuvezde kalan cocuklarin bircogu devamli anne sutunden vitaminleri alamadigi icin maalesef uzamis sariliga yakalaniyormus. Ama anne sutunu devamli almaya basladigi gibi düzeliyorlar cok şükür. Can sikacak bir durum yok. Pazartesi günü Allah'ın izniyle kavusursunuz
Küvezlw alakalı değil kuzum bizim ki eşim talasemi taşıyıcısı kayra da öyle kayranın uzamış sarılık geçirme nedeni taşıyıcı olmasıydı . Bu minikte de olma ihtimali yüzde 50. Az önce emzirmeden geldim gözleri sarı sarıydı yani zor tutturduk sürekli uykuya eğilimi vardı . Ki şuan benim bebeğim mama almıyor gönderdiğim sütleri veriyorlar. Birde serum takviyesi tabi şuan onuda kestiler serum ama bilmiyorum yarın belli olur sarılık olup olmadığı . Az önce bir ara nefessiz kaldı aklım çıktı nasıl panikledim hemşire korkulacak bir şey yok annesi deyip geri kucağıma verdi 🥺🥺sonra tekrar emzirmeye çalıştık zorla tuttu 20 dakika ya yakın dura dura emdi uyudu bıraktım uerine

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Uzamış sarılıısa geçmez kuzum Kayra dan tecrübeliyiz ki bunun da uzamış sarlık olma ihtimali yarı yarıya dedi doktor

Küvezlw alakalı değil kuzum bizim ki eşim talasemi taşıyıcısı kayra da öyle kayranın uzamış sarılık geçirme nedeni taşıyıcı olmasıydı . Bu minikte de olma ihtimali yüzde 50. Az önce emzirmeden geldim gözleri sarı sarıydı yani zor tutturduk sürekli uykuya eğilimi vardı . Ki şuan benim bebeğim mama almıyor gönderdiğim sütleri veriyorlar. Birde serum takviyesi tabi şuan onuda kestiler serum ama bilmiyorum yarın belli olur sarılık olup olmadığı . Az önce bir ara nefessiz kaldı aklım çıktı nasıl panikledim hemşire korkulacak bir şey yok annesi deyip geri kucağıma verdi 🥺🥺sonra tekrar emzirmeye çalıştık zorla tuttu 20 dakika ya yakın dura dura emdi uyudu bıraktım uerine
İnşallah olmaz yaa sağlıkla çıkar kuvezden ama taşıyıcıysa birşey diyemem

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Rabbim dermansız dert vermesin canım benim sen içini rahat tut bir hafta yatar yine kavuşursun, demesi kolay bize tabi ama elimizden de gelen bu 😊

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Rabbim dermansız dert vermesin canım benim sen içini rahat tut bir hafta yatar yine kavuşursun, demesi kolay bize tabi ama elimizden de gelen bu 😊
Orası öyle canım sağlığı yerinde olsun dermanı olan bir dert olsunda gerisi kolay🤲🏻. Rabbim yokluğu ile imtihan etmesin inşallah 🙏🏻

Raziyye

Kayıtlı Üye
rank
Az önce girdim doktoe haftan gelmiş sancın yok mu dedi 4 gündür sancılandığımı söyledim direk olarak yatış verdi miniğin kilosu da 3,200 müş dua edin sağ salim girip çıkalım . Aşırı kötüyüm kayrayı nasıl bırakacağım onu düşünüyorum şuan sürekli anne diyor yavrum içine doğdu sanırım
Sag salamat İnsAllah❤🥰🤲🏻😍

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Ayy çok şükür bitanem bak yavaş yavaş herşey yoluna giriyo çok şükür çok mutlu oldum Rabbim size bağışlasın inşallah 🫶🫶❤️

Tüm sayfalar yüklendi.