Kizlar %50 gebelik var demek nedir? Benim gibi bir durum yaşıyan oldumu aranızda?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ay_ışığım tarafından oluşturulan Kizlar %50 gebelik var demek nedir? Benim gibi bir durum yaşıyan oldumu aranızda? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,409 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar %50 gebelik var demek nedir? Benim gibi bir durum yaşıyan oldumu aranızda?
Konbuyu başlatan Ay_ışığım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ay_ışığım

Lesliiyy

Kayıtlı Üye
rank
Amin cümlemizin İnshaAllah Rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasib etsin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

MashaAllah Allah evlatlarıni sana bağışlasın .. ozaman yarın bekliyoruz iyi haberlerini.. doğru hep öyle dua ederim hakkımızda hayırlısı olsun 🤗
Cumlemizinkileri inşallah kan verdim canım sonuçlar yetişmedi kendi doktorumu aradım bakabilirmi diye oda çıkmıştı sabah 9 da ararmisin dedi 9 da görür inşallah devlette verdiğim kan testini özel doktorum görebilir dimi

Ay_ışığım

Kayıtlı Üye
rank
Cumlemizinkileri inşallah kan verdim canım sonuçlar yetişmedi kendi doktorumu aradım bakabilirmi diye oda çıkmıştı sabah 9 da ararmisin dedi 9 da görür inşallah devlette verdiğim kan testini özel doktorum görebilir dimi
Görür artık canım bugünden verdiğin için görür bence sabah.. hadi bakalım İnshaAllah hayirlarla 🤲🏻🥰

Lesliiyy

Kayıtlı Üye
rank
Görür artık canım bugünden verdiğin için görür bence sabah.. hadi bakalım İnshaAllah hayirlarla 🤲🏻🥰
Çıkmış zaten mesaj geldi

Demek istediğim orda vermedimya

Çıkmış zaten mesaj geldi

Amin canım inşallah Allah razı olsun ❤️😘

Sonuç negatif 😔

Son düzenleme:

Ay_ışığım

Kayıtlı Üye
rank
Çıkmış zaten mesaj geldi

Amin canım inşallah Allah razı olsun ❤️😘

Sonuç negatif 😔
😔 Üzüldüm canım.. olsun hayırlısı olsun İnshaAllah.. geciktinmiydi sen ? Birde ne yaptın gebelik için ovulasyon takibi filan mı?

Mnengizek

Kayıtlı Üye
rank
😔 Üzüldüm canım.. olsun hayırlısı olsun İnshaAllah.. geciktinmiydi sen ? Birde ne yaptın gebelik için ovulasyon takibi filan mı?
Amin inşallah hamdolsun şimdi hamileyim kızım olucak çok şükür 🤲 rabbim herkese nasip etsin isteyen hak eden inşallah.. gecikmişti bende adette 2 gün sonra kan testi verdim degerler dusuk cikti doktor öyle dedi banada daha sonrasin ara verdim 3 ay kadar ondan sonra yumurtlama günümü ader takibinden takip ettim ve esimle dogurgan dönemde denedik nasipmiş oldu sanada nasip olur insallah yumurtlama gününü takip et.

Ay_ışığım

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah hamdolsun şimdi hamileyim kızım olucak çok şükür 🤲 rabbim herkese nasip etsin isteyen hak eden inşallah.. gecikmişti bende adette 2 gün sonra kan testi verdim degerler dusuk cikti doktor öyle dedi banada daha sonrasin ara verdim 3 ay kadar ondan sonra yumurtlama günümü ader takibinden takip ettim ve esimle dogurgan dönemde denedik nasipmiş oldu sanada nasip olur insallah yumurtlama gününü takip et.
Allah tamamına erdirsin canım.. İnshaAllah sağlıkla kucağına alırsın 🤲🏻🥰

Ben işte bakalim İnshaAllah gebeysem gerek kalmaz İnshaAllah

Selam kızlar .. bugün söylediğim gibi doktora gittim . Az önce geldim.. herşeyin aynı durum olduğunu kese de büyüme olmadığını ama yavaş büyüyebilme olabileceğini söyledi .
Polikistik over durumlarında bu olabilirmiş çok kaliteli olmayınca zamanla yavaş ilerleyebilir mis.. hamile değilsin diyemem asla dedi.. ama yine aynı yüzde 50 dedi hala dedi.. kanama filan yok adet olacakmisisn gibi aşka görünmüyor dedi bekleyelim dedi.. adet olursan hemen gel.. olmazsan 10 gun sonra gel dedi.. ben göremedim gibi oldum bı ara bulanık gorundu dedi yok hala orda ben görüyorum dedi ama aynı dedi buyumemis hala dedi.. kizlarrr durum bu vallahi şaştım İnanki.. sağ tarafima iğne gibi batıyor dedim dünden bu yana birde alttan batmalar oluyor dedim.. bunlar iyi işaretler dedi.. İnshaAllah dedi.. hepsi bu adet olmazsan ve bişey göremezsem ozaman adetini getirmemiz lazım dedi spor yapma dedi ilacda alma hala dedi..🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Selam kızlar .. bugün söylediğim gibi doktora gittim . Az önce geldim.. herşeyin aynı durum olduğunu kese de büyüme olmadığını ama yavaş büyüyebilme olabileceğini söyledi .
Polikistik over durumlarında bu olabilirmiş çok kaliteli olmayınca zamanla yavaş ilerleyebilir mis.. hamile değilsin diyemem asla dedi.. ama yine aynı yüzde 50 dedi hala dedi.. kanama filan yok adet olacakmisisn gibi aşka görünmüyor dedi bekleyelim dedi.. adet olursan hemen gel.. olmazsan 10 gun sonra gel dedi.. ben göremedim gibi oldum bı ara bulanık gorundu dedi yok hala orda ben görüyorum dedi ama aynı dedi buyumemis hala dedi.. kizlarrr durum bu vallahi şaştım İnanki.. sağ tarafima iğne gibi batıyor dedim dünden bu yana birde alttan batmalar oluyor dedim.. bunlar iyi işaretler dedi.. İnshaAllah dedi.. hepsi bu adet olmazsan ve bişey göremezsem ozaman adetini getirmemiz lazım dedi spor yapma dedi ilacda alma hala dedi..

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar