Kızlar acil bakar mısınız ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeyma78 tarafından oluşturulan Kızlar acil bakar mısınız ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,626 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil bakar mısınız ?
Konbuyu başlatan Şeyma78
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamzenur

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Doktorun mide bulantısı için ilaç yazsın bulantıyı iyi gelenler yeşil elma salatalık sade soda tuzlu kraker ayran benimde yeni geçti bulantılarım hep bunları yedim bende

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 10 hafta 5 günlüğüz yediğimi çıkarıyorum hiçbir şey yiyemiyorum sürekli istifar ediyorum 1 dilim portakalı bile istifar ediyorum sizce normal mi ne yapmam gerekiyor?
Doktoruna söyle ilaç yada serum verir ben suyu bile kusuyordum ilaç çok etki etmese de içince daha iyiydim

Ayşeburak

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 10 hafta 5 günlüğüz yediğimi çıkarıyorum hiçbir şey yiyemiyorum sürekli istifar ediyorum 1 dilim portakalı bile istifar ediyorum sizce normal mi ne yapmam gerekiyor?
Cnm benim çok normal bn 15.haftama girecem yeni yeni toparlandım
Hiç bişey yiyemiyordum aç yatıp aç kalkiyordum
Limon suyu tavsiye ederim mideyi biraz da olsa yatiştırıyor
Ama doktoruna görün bı bulantu ilacı versin
Çok zor dönem rabbim yardımcın olsun canım 🤲🤲

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Senin gibiydim serum yedim iyi gelmişti. Sonrasında prilam dr kullanmaya başladım. Yine mide bulantısı oluyor ama kusturmuyor. Hiç olmazsa güçten düşüp zayıflamıyorum. Kullanmadan önce 5 kilo vermiştim sonrasında toparladım biiznillah.

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Normal canım 8 haftalıkken başladım 13 haftalıgım hala devam ediyor 3 gün iyide 3gün kova başındayım zencefil li su yap iç iyi geliyor

Tüm sayfalar yüklendi.