Sorum var Kızlar Acil bakın bunaldım valla

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan Kızlar Acil bakın bunaldım valla başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 532 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar Acil bakın bunaldım valla
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öz ve öz annem tam rahata erdim diyordum ki çocuk kıvranıyor diye diye ayağına koydu (halbuki uykuya geçişte battaniyeyle boğuşup birden uyuyor) 1 haftada eski halimize döndük 😂
Kız geri eski haline dönder yazık sanada ya 😂😂

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben bu kızı kendi kendine uyumaya nasıl alıştıracağım odasına kendi yatağına alıştırmak istiyorum yatak odasındaki anne yanı beşikten düşme tehlikesi var artık ayağa falan dikiliyor orada 10 aylık oldu odasında kendi yatağında yatsın istiyorum ya emerek ya da sallanarak uyuyor ne kadar denersen deneyeyim pit pat yatır kaldır yöntemini kıpkırmızı olana kadar ağlıyor 1 saat uğraştım sabah uyumadı emdi uyudu yine ama bu hiç iyi olmuyor artık geceleri 20 kere uyanıyor emmeye ben beter oldum uykusuzluktan ne yapıp edip alıştırma lazım nasıl yapacağım bir yok gösterin bana
Benimki de iki yaşında halen ayağımda sallıyorum başka türlü yatmaz ki🥴🥴 napsam uyaniyo yine illa sallicam

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar