Kızlar acil cevap verin ne olursunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Kızlar acil cevap verin ne olursunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,767 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Kızlar acil cevap verin ne olursunuz
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Husniyem şimdi durumlar nedir

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar bugün aselimin çok ateşi var ne yaptıysam olmadı 2 acile gittik eşimle ful çekiyor iki hastanede kızım uyurken ani ani ırkılıyor çok fena oluyor ay allahım kafayı yicem bir türlü hastalıktan kurtulamadık 🥺 kızımın çok ateşi var kulak iltihabı ateş yapıyor mu
Oyyy kuzum çok geçmiş olsun şimdi nasıl iyimi peki

Kızlar bugün aselimin çok ateşi var ne yaptıysam olmadı 2 acile gittik eşimle ful çekiyor iki hastanede kızım uyurken ani ani ırkılıyor çok fena oluyor ay allahım kafayı yicem bir türlü hastalıktan kurtulamadık 🥺 kızımın çok ateşi var kulak iltihabı ateş yapıyor mu
Çok geçmiş olsun canım bizimde aynı salgın mi var acaba Alihan da grip oldu ay hareketli hiç durmayan çocuk saf gibi kaldı ya burnu aşırı akıyor üç kez fizyolojik serum ile temizledim çok öksürüyor geceleri yarım saat aralıksız uyumuyor bı öksürük geliyor oksuremiyor da kuzum boğazı ağrıyor galiba ağlamaya başlıyor az öksürüyor geriye gözleri gidiyor tekrar oluyor bende dün acile götürdüm antibiyotik felan yazdı inşallah iyi gelir ya 😔kendimin de boğazı ağrıyor ama kendim felan umrumda değil o iyi olsun da ona baktıkça mahvoldum canım Rabbim çocuklarımıza hastalık felan vermesin ya

alya

Kayıtlı Üye
rank
Allah şifa versin inşallah canım çok geçmiş olsun ❤️

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Iltihap tabi ki ates yapar dr ilac yazmadi mi bizdede inatci bir ates vardi 3 saatte bir 38.7 buluyordu bizde bogazdannis ilk kez hasta olduk biz gecmis olsun

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Iltihap tabi ki ates yapar dr ilac yazmadi mi bizdede inatci bir ates vardi 3 saatte bir 38.7 buluyordu bizde bogazdannis ilk kez hasta olduk biz gecmis olsun
Teşekkür ederim canım antibiyotik yazdı kullandık ama yeterli gelmedi kulak iltihabı için direk iğne antibiyotiği başladı 6 adet 12 saat arayla bakalım bugün 39,5 gördük bizde öğlen 3 den akşam 9 a kadar hastanedeydik
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun Aselime ❣️
Saol bitanem 🥺

U
Oyy kurban olurum ona ben ya inslqlqh hemen iyileşir prenses
Umarım bitanem 🥺🥺

Allah şifa versin inşallah canım çok geçmiş olsun ❤️
Saol canım allah razı olsun

Çok geçmiş olsun canım bizimde aynı salgın mi var acaba Alihan da grip oldu ay hareketli hiç durmayan çocuk saf gibi kaldı ya burnu aşırı akıyor üç kez fizyolojik serum ile temizledim çok öksürüyor geceleri yarım saat aralıksız uyumuyor bı öksürük geliyor oksuremiyor da kuzum boğazı ağrıyor galiba ağlamaya başlıyor az öksürüyor geriye gözleri gidiyor tekrar oluyor bende dün acile götürdüm antibiyotik felan yazdı inşallah iyi gelir ya 😔kendimin de boğazı ağrıyor ama kendim felan umrumda değil o iyi olsun da ona baktıkça mahvoldum canım Rabbim çocuklarımıza hastalık felan vermesin ya
Ah kuzum çok geçmiş olsun evet baya bi salgın var ortalıkta aciller ful çekiyor 🥲 Allah yardımcımız olsun umarım senin de miniğin hemen iyileşir 🤲🏻

Oyyy kuzum çok geçmiş olsun şimdi nasıl iyimi peki
Doktor iğne antibiyotik başladı kuzum sabah akşam 12 saat arayla

Husniyem şimdi durumlar nedir
İğne antibiyotik başladı bitanem sabah akşam iste bakalım

Son düzenleme:

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım antibiyotik yazdı kullandık ama yeterli gelmedi kulak iltihabı için direk iğne antibiyotiği başladı 6 adet 12 saat arayla bakalım bugün 39,5 gördük bizde öğlen 3 den akşam 9 a kadar hastanedeydik

Saol bitanem 🥺

U

Umarım bitanem 🥺🥺

Saol canım allah razı olsun

Ah kuzum çok geçmiş olsun evet baya bi salgın var ortalıkta aciller ful çekiyor 🥲 Allah yardımcımız olsun umarım senin de miniğin hemen iyileşir 🤲🏻

Doktor iğne antibiyotik başladı kuzum sabah akşam 12 saat arayla

İğne antibiyotik başladı bitanem sabah akşam iste bakalım
Geçmiş olsun tekrar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar