Kizlar acil çok korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Revsan atabey tarafından oluşturulan Kizlar acil çok korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,628 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil çok korkuyorum
Konbuyu başlatan Revsan atabey
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep159

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
20 +2 haftalık gebeyim rahimde çok baskı var genelde son aylarda böyle oluyor ama daha erken değil mi çok ağrıyor sizce normal mi bide bebeğim kasıkta tekmeliyor hiç yukarıda hissetmiyorum hep aşağıda ondan dolayı olabilir mi yardım edin
Rahimde baskı olabiliyor bu normal canım ama bel ağrısı şiddetli kasılmaların buna eşlik ederse bi doktora görün derim

Tubi

Kayıtlı Üye
rank
20 +2 haftalık gebeyim rahimde çok baskı var genelde son aylarda böyle oluyor ama daha erken değil mi çok ağrıyor sizce normal mi bide bebeğim kasıkta tekmeliyor hiç yukarıda hissetmiyorum hep aşağıda ondan dolayı olabilir mi yardım edin
Benımde aynıydı 22 haftalık Ken hissettim hareketini hep asagida hemde altarafım cıkacak gibi suan 30 haftadayom ve hala aynı sıkayet devam ediyor bebek 29 haftalık Ken yukarı cıktı yeni yeni hıssedıyorum

N

Nupel karayel

Guest
Benimde oleydi canim bebegim surekli asagida tekmeliyordu rahmimde cok baski vardi yürüyemiyordum resmen hastaneye gittim sıkıntı yok dediler acilman yada sancin yok diyim gonderdiler daha siddetli olmaya basladi sonra ebeye gittim o duzelti cocuk cok asaga inmişti erken doguma giricektim ama suan cok iyim bacaklarıni sürekli yukarda tut elini kasiklarini altina koy yoksa erken dogum olur ben suan 28 haftaligim iyim cok sukur suan arada gene oluyor dikkat et bence

N

Nigar Mustafazade

Guest
Dün detaylı ultrason yapıldı plasenta previa çıktı benimde bebek erkek ve hep aşağıda hareketlerini aşağıda hiss ediyorum baskldan dolayı sık sık idrara çıkıyorum sanki dolmuşta kaç saatir gitmiyorum gibi. Kanaman olmadığı sürece korkma. Bende 21+6 hafta inşAllah rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder

Revsan atabey

Kayıtlı Üye
rank
Dün detaylı ultrason yapıldı plasenta previa çıktı benimde bebek erkek ve hep aşağıda hareketlerini aşağıda hiss ediyorum baskldan dolayı sık sık idrara çıkıyorum sanki dolmuşta kaç saatir gitmiyorum gibi. Kanaman olmadığı sürece korkma. Bende 21+6 hafta inşAllah rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder
Amin canım inşallah

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Ağrın çok ise acile git bazen bende de oluyır öyle ama ağrı normal derecede

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
O ağrılar baskı bende 17 18 de başladı giderekte arttı canım 26dayız git gide daha kötü oluyor Dr bi sıkıntı yok biraz daha dikkat et daha fazla istirahat et dedi kanama vs eşlik etmediği sürece korkma bi sıkıntı olmaz ama gittiğinde druna söyle yine de

Yaser_akif

Kayıtlı Üye
rank
ALLAH yardımcınız olsun dikkat edin bende temizlik yaptım aynen öyle oldum soğuk aldığım için çok kötü kasık ağrısı çektim dediğin gibi sanki aşağı düşmüştü karnını sıcak tut benimde erkek

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar