Kizlar acil çok korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Revsan atabey tarafından oluşturulan Kizlar acil çok korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,640 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar acil çok korkuyorum
Konbuyu başlatan Revsan atabey
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep159

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
20 +2 haftalık gebeyim rahimde çok baskı var genelde son aylarda böyle oluyor ama daha erken değil mi çok ağrıyor sizce normal mi bide bebeğim kasıkta tekmeliyor hiç yukarıda hissetmiyorum hep aşağıda ondan dolayı olabilir mi yardım edin
22+5 haftalık hamileyim benimde bazen öyle kasıkta hissediyorum hareketlerini rahim çok agriyo yürüyünce kanama felan olmadıgi sürece korkma canım doktoruna söyle gittiğinde

Son düzenleme:

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank
20 +2 haftalık gebeyim rahimde çok baskı var genelde son aylarda böyle oluyor ama daha erken değil mi çok ağrıyor sizce normal mi bide bebeğim kasıkta tekmeliyor hiç yukarıda hissetmiyorum hep aşağıda ondan dolayı olabilir mi yardım edin
Cnm.normel korkma kasılmalar bebek rahimde yerleşimi yapiyo ya o yüzden ağrılar oluyo ben de öyle yim hala bebek büyüdükçe kasılmalar olur

Zeynep159

Kayıtlı Üye
rank
Canım doktora görün rahim ağzı açılmasın benm de ağrım vardı gıttım kontrole rahim ağzı kısalığı cıktı rahim ağzında 2 cm açılma olmuş tu 20.haftamdaydı ihmal etme doktora görün mutlaka

Tüm sayfalar yüklendi.