Kizlar acil yardimm hamile miyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde skkyyyzn tarafından oluşturulan Kizlar acil yardimm hamile miyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 700 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kizlar acil yardimm hamile miyim
Konbuyu başlatan skkyyyzn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan skkyyyzn

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar belki linceyeceksiniz orasini bilmiyorum ama cok acil bir sey sormam gerekiyor.Reglimden iki gun sonra yani 10 gun once erkek arkadasimla surtunmeli bi beraberligimiz oldu (bakireyim) sonrasinda erkek arkadasim biraz vajinamin ustune bosldi.Ben hemen banyoya gittim tabiiki ama ne derece oraya dogru akti vs bi fikrim yok.Tam 10.gunde benim hafif bir kanamam oldu oembemsi kahvemsi sinrasinda kesildi sadece cisimi yaptiktan sonra yapiskan kafif kanli bi akinti geliyordu peceteye ve 1 gun surdu.Bu yerlesme kanamasi olabilie mi hamile olabilir miyim.Kasiklarim ageimaya basladi biraz sanci gibi.Sabah test yaptim ama
Erken oldugu icin kesin sonuc vermiyor siye korktum.Eger oyle bir sey yoksa neden kasiklaeim bu kdar ageiyir ve kanamam oldu nolur soyleyin elin ayagim titriyor
Yani eğer içeri sprem kaçtı ise gebelik olma olasılığı var test için erken şuan olsa dahi gözükmez ama pembesi lekeler içinde erken yani gebelik olsa dahi 4. Haftasında vs oluyor o tür kanama trazı olaylar. Ve ilişki esnasında tahriş oldu ise ondan dolayıda kanama olmuş olabilir? Yinede doktora gözük kan testi ver derim . Aşırı riskli bir olay ya

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar belki linceyeceksiniz orasini bilmiyorum ama cok acil bir sey sormam gerekiyor.Reglimden iki gun sonra yani 10 gun once erkek arkadasimla surtunmeli bi beraberligimiz oldu (bakireyim) sonrasinda erkek arkadasim biraz vajinamin ustune bosldi.Ben hemen banyoya gittim tabiiki ama ne derece oraya dogru akti vs bi fikrim yok.Tam 10.gunde benim hafif bir kanamam oldu oembemsi kahvemsi sinrasinda kesildi sadece cisimi yaptiktan sonra yapiskan kafif kanli bi akinti geliyordu peceteye ve 1 gun surdu.Bu yerlesme kanamasi olabilie mi hamile olabilir miyim.Kasiklarim ageimaya basladi biraz sanci gibi.Sabah test yaptim ama
Erken oldugu icin kesin sonuc vermiyor siye korktum.Eger oyle bir sey yoksa neden kasiklaeim bu kdar ageiyir ve kanamam oldu nolur soyleyin elin ayagim titriyor
Net sonuç için kan tahlili yaptirmalisin ama şuan daha erken eğer gebelik varsa

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Ayıb deyen bişiy var aciq aydın ne yapmissinizda onu yazmisin vallahi ben burda daha nələrlə karsilacaksam 9 aydır görmədiyim şey kalmadi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Yerleşme kanaması olma ihtimali var anlattığın şeyde bi nevi onu gösteriyor. İlişkiden ve döllenmeden 14 gün sonra test yapınca çıkar ama senin test için daha erken. Adetine 2-3 gün kala tekrar erken gebelik testi yaparsan belki sonuç alırsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yerleşme kanaması olma ihtimali var anlattığın şeyde bi nevi onu gösteriyor. İlişkiden ve döllenmeden 14 gün sonra test yapınca çıkar ama senin test için daha erken. Adetine 2-3 gün kala tekrar erken gebelik testi yaparsan belki sonuç alırsın
Yerleşme kanaması, döllenme sonrasında embriyonun rahim duvarına tutunmaya başlamasıyla ortaya çıkar. Bu genellikle yumurtlamadan yaklaşık 6 ila 12 gün sonra meydana gelir.

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Adet tarihini bekle bence şuan ćok erken ondan sonra test yap yerleşme kanaması olabilir

skkyyyzn

Kayıtlı Üye
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yerleşme kanaması, döllenme sonrasında embriyonun rahim duvarına tutunmaya başlamasıyla ortaya çıkar. Bu genellikle yumurtlamadan yaklaşık 6 ila 12 gün sonra meydana gelir.
Yani su an yumurtlama gunundeyim bundan 6 12 gun sonra mi olur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yani su an yumurtlama gunundeyim bundan 6 12 gun sonra mi olur
Yumurtlama kişiden kişiye değişir canım yani regl öncesi ve sonrası gevekik içinde aşırı yükssk ihtimal olan dönemler. Ben iki bebeğimede yumurtlama zamanı dışında olan birlikteliklerimde kaldım . Sen de adetinswn iki gün sonra ilişki yaşamışsın “sürtünmeli de olsa” biraz daha bekleyip en azından 5 gün daha bekle tam 2 hafta oluyor çünkü kan testi yaptırman . En net orada çıkar varsa yada yoksa

Tüm sayfalar yüklendi.