Sorum var Kızlar acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Büşratopal tarafından oluşturulan Kızlar acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 521 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acil
Konbuyu başlatan Büşratopal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Büşratopal

Kayıtlı Üye
rank
Canım içini ferah tut daha çok küçük ben de gebeliğim de ilk doktora gittiğimde 6 haftalık olması gerekirken 5 haftalık dedi kese görünüyor ama bebek yok 10 gün sonra tekrar gel bakalım dedi daha çok küçük bebek hemen oluşmaz dedi ben gidemedim anca 3 ay sonra gidebildim çok şükür herşey normaldi
İnşallah benimde öyle olur 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım geç döllenme filan olmuş olabilirmi bnmde nrmalde 15 Kasım ama 25 kaşıma göre hesaplandı , başka doktora mi gitsen hemen umutsuzluğa kaplma bnce
3 farklı doktora gittim hepsi aynı şeyi söyledi bekliyorum bende

Rabbim kucağına almayı nasip etsin inseallah 🤲
Amin 🤲 inşallah

Amin 🤲 inşallah
Canım geç döllenme filan olmuş olabilirmi bnmde nrmalde 15 Kasım ama 25 kaşıma göre hesaplandı , başka doktora mi gitsen hemen umutsuzluğa kaplma bnce
Beklemekten başka carem yok galiba. Bu psikolojik olarak da etkileniyorum galiba

Amin 🤲 inşallah
Beklemekten başka carem yok galiba. Bu psikolojik olarak da etkileniyorum galiba
AA inanmıyorum nasıl böyle hemen alalım diyor ya varya ben orda olsaydım rezil.ederdim o doktorubaska doktora git canım bir daha o doktora gitme cani

Aynen ya bende 7 haftalık tim duydum ilk gebelikte
10 gün daha bekliyecegiz eger halen olmazsa saglıksız bir gebelik dedi sıkıntı lı olur filan fistan anlıyacagınız

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktora gittim 6 haftalık gebelik olmam lazım 5 1 günlük dedi cuma günü tekrar gel kalp atışlarını duymazsak alınması gerekiyor dedi dua nıza ihtiyaçım var başka ne yapabilirim..
Canım erken gitmenin bedeli bu oluyo malesef. 2 hafta bekle kanaman falan yoksa. 7 8 haftada duyulur. 5 haftalıkken kese yeni oluşur hata miniciktir. Bir hafta yumurtlama gecikmiş olabilir. Ama eğer boş gebelikse 8 den sonra bekleme zaten vücut atar onu.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bugün doktora gittim 6 haftalık gebelik olmam lazım 5 1 günlük dedi cuma günü tekrar gel kalp atışlarını duymazsak alınması gerekiyor dedi dua nıza ihtiyaçım var başka ne yapabilirim..
Kesinlikle başka bir doktora gitmeni öneririm kuzum ben her iki gebeliğimde de 9 haftada kalp atışlarını duymuştum 5 haftalık kalp atışı yok diye bebek alınmaz öyle bir şey yok hangi doktormuş o ya

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah benimde öyle olur 🤲

3 farklı doktora gittim hepsi aynı şeyi söyledi bekliyorum bende

Amin 🤲 inşallah

Amin 🤲 inşallah

Amin 🤲 inşallah

10 gün daha bekliyecegiz eger halen olmazsa saglıksız bir gebelik dedi sıkıntı lı olur filan fistan anlıyacagınız
İnşallah canım rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.