Kızlar acilll😟

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşee tarafından oluşturulan Kızlar acilll😟 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,025 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar acilll😟
Konbuyu başlatan Ayşee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İmoşun Annesi

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yedinci ayımdayım dün temizlik falan yapmıştım belim bi de kuyruk sokumum çok şiddetli ağrıyordu bu gün biraz yürüdüm lavaboya girdim kan lekesi vardıı kalça tarafım hala çok ağrıyordu bebekte kıpırdama var ama korkuyorum sizce ne yapmalıyım😟😟

Cennetlık

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yedinci ayımdayım dün temizlik falan yapmıştım belim bi de kuyruk sokumum çok şiddetli ağrıyordu bu gün biraz yürüdüm lavaboya girdim kan lekesi vardıı kalça tarafım hala çok ağrıyordu bebekte kıpırdama var ama korkuyorum sizce ne yapmalıyım😟😟
Gecmıs olsun Kac haftalık hamılesınız

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kanama olduysa hiç bekleme acile git canım

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Gittim alttan muane ettiler canım çok yandı sancı makinasına bağladılar erken doğum riski olabilir dediler😟😟😟
Geçmiş olsun canım çok dikkat et kanama olması normal değil çünkü iyi yapmışsın giderek alttan muayenede kendini ne kadar kasarsan o kadar çok yanıyor canın bi daha gerektiğinde serbest bırak kendini hiç denecek kadar az olur o zaman acı

Ayşee

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım çok dikkat et kanama olması normal değil çünkü iyi yapmışsın giderek alttan muayenede kendini ne kadar kasarsan o kadar çok yanıyor canın bi daha gerektiğinde serbest bırak kendini hiç denecek kadar az olur o zaman acı
Normal doğum tavsiye etmiyorum dedi doktor devlet hastaneleride sezeryan yapmıyorlar dedi artık sanırım özelde muane olmam gerekiyor 😟

Tüm sayfalar yüklendi.